forum.ingkomora.rs
forumi Inženjerske komore Srbije

FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži 
   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

Uputstvo za korišćenje

PREDAVANJA U ORGANIZACIJI IKS

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    forum.ingkomora.rs -> Permanentno usavršavanje članova IKS
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
drpop

Pridružio: 27 Jul 2004

PorukaPoslao: Čet Dec 08, 2016 3:18 pm    Naslov: PREDAVANJA U ORGANIZACIJI IKS Odgovoriti sa citatom

Kada u toku dana dobijem poruku o terminu predavanja i pokušam da se prijavim dobijem poruku da su sva mesta popunjena.
Armija inženjera koji sede pored računara su odmah pročitali poruku i prijavili se. Pritom se bez obzira koje su struke prijavljuju na sva predavanja kako bi prikupili neophodan broj poena. Ostali su samo puki posmatrači takvog procesa.
Kuda to vodi ?
Da li to nekoga interesuje ili su važni samo brojevi i puka forma ?
Ima li odgovora ?
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
djgaga80

PorukaPoslao: Pet Dec 16, 2016 9:04 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Upravo i ja imam takav problem. Evo u poslednjih mesec dana vec sam tri predavanja propustila i da kazem da u toku dana nekoliko puta proveravam i mail i sajt IKS. Desilo mi se da kad mi je stigla poruka na mail vec je sve bilo popunjeno, a na sajtu komore, u delu vesti, nije bilo ni najavljeno to predavanje. Mozda bi bilo dobro da se uvede i opcija da nam na mob stizu informacije o predavanjima ili nam ostaje da non stop sedimo uz racunar i vrebamo nova predavanja. Takodje, mozda bi mogli da za svako predavanje, za sve one koji bi hteli da prisustvuju a zakasnili su sa prijavom i ima ih dovoljan broj, organizuju jos jedan termin.
Nazad na vrh
nenadtrajko

PorukaPoslao: Čet Nov 29, 2018 10:28 am    Naslov: NEMOGUĆNOST PRIJAVLJIVANJA NA BILO KOJU TEMU Odgovoriti sa citatom

OVO JE STVARNO VIŠE ….
Ne znam kako da se izrazim, mesecima pokušavam da se prijavim čak na bilo koju temu koja je vezana za moju licencu 300.
TO JE NEMOGUĆA MISIJA!
SVAKO JUTRO ČAK I NEKOLIKO PUTA U TOKU DANA PROVERAVAM E-MAIL, I KAD GOD POKUŠAM DA SE PRIJAVIM SVE JE POPUNJENO UVEK.
Pa se pitak kako oni misle da se uradi ta OBAVEZNA GLUPOST od PERMANENTNOG USAVRŠAVANJA!
TAkođe, ne znam kome i kako da se obratimo nekako zajedno jer je ovo više SMARANJE.
Ko da nemam druga posla nego da jurim po sajtu i da pratim i uklapam kad mogu i ne mogu da dođem na predavanja naročito u pre podnevinm časovima.
PREDAVANJA I USAVRŠAVANJE TREBA DA BUDE OBAVEZNO POSLE PODNE I NERADNIM DANIMA.
RADIMO DO 17 h.
Nazad na vrh
nenadtrajko

PorukaPoslao: Čet Nov 29, 2018 10:30 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

djgaga80 ::
Upravo i ja imam takav problem. Evo u poslednjih mesec dana vec sam tri predavanja propustila i da kazem da u toku dana nekoliko puta proveravam i mail i sajt IKS. Desilo mi se da kad mi je stigla poruka na mail vec je sve bilo popunjeno, a na sajtu komore, u delu vesti, nije bilo ni najavljeno to predavanje. Mozda bi bilo dobro da se uvede i opcija da nam na mob stizu informacije o predavanjima ili nam ostaje da non stop sedimo uz racunar i vrebamo nova predavanja. Takodje, mozda bi mogli da za svako predavanje, za sve one koji bi hteli da prisustvuju a zakasnili su sa prijavom i ima ih dovoljan broj, organizuju jos jedan termin.

SVE SI U PRAVU!
Nazad na vrh
nenadtrajko

PorukaPoslao: Čet Nov 29, 2018 10:31 am    Naslov: NEMOGUĆNOST PRIJAVLJIVANJA NA BILO KOJU TEMU Odgovoriti sa citatom

OVO JE STVARNO VIŠE ….
Ne znam kako da se izrazim, mesecima pokušavam da se prijavim čak na bilo koju temu koja je vezana za moju licencu 300.
TO JE NEMOGUĆA MISIJA!
SVAKO JUTRO ČAK I NEKOLIKO PUTA U TOKU DANA PROVERAVAM E-MAIL, I KAD GOD POKUŠAM DA SE PRIJAVIM SVE JE POPUNJENO UVEK.
Pa se pitak kako oni misle da se uradi ta OBAVEZNA GLUPOST od PERMANENTNOG USAVRŠAVANJA!
TAkođe, ne znam kome i kako da se obratimo nekako zajedno jer je ovo više SMARANJE.
Ko da nemam druga posla nego da jurim po sajtu i da pratim i uklapam kad mogu i ne mogu da dođem na predavanja naročito u pre podnevinm časovima.
RADIMO DO 17 h.
Nazad na vrh
nenadtrajko

PorukaPoslao: Čet Nov 29, 2018 10:31 am    Naslov: NEMOGUĆNOST PRIJAVLJIVANJA NA BILO KOJU TEMU Odgovoriti sa citatom

OVO JE STVARNO VIŠE ….
TO JE NEMOGUĆA MISIJA!
RADIMO DO 17 h.
Nazad na vrh
aca2997

PorukaPoslao: Pet Nov 30, 2018 1:20 pm    Naslov: Ne trošite vreme na takozvano permanentno usavršavanje Odgovoriti sa citatom

Usavršavanje koje to nije. Tretiraju nas kao marvu i živinu. Usavršavate se tako što svaki posao uradite najbolje što znate a sledeći za nijansu bolje od prethodnog. I saslušajte kolegu koji ima primedbu a onom koji daje pohvale ne verujte bezuslovno. Pročitajte prikaze svojih kolega i napišite svoj prikaz urađenog. Objavite da se usavršavamo uzajamno.
Nazad na vrh
zvojnov

PorukaPoslao: Čet Mar 07, 2019 9:58 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

По учесталости приступа и одговорима на ову тему, види се заинтересованост чланова а ажурни одговори администратора (који, претпостављам заступа Комору) бригу Коморе за проблеме чланства и реакције на тражење помоћи.
Nazad na vrh
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    forum.ingkomora.rs -> Permanentno usavršavanje članova IKS Sva vremena su GMT + 2 sata
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu