forum.ingkomora.rs
forumi Inženjerske komore Srbije

FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži 
   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

Uputstvo za korišćenje

pitanje

Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati    forum.ingkomora.rs -> Arhiva
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
jaca8525

Pridružio: 27 Jul 2004

PorukaPoslao: Pet Okt 29, 2004 9:33 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Da li cemo uskoro dobiti resenje ovog problema , ili cemo platiti kaznu s obzirom da ne znam ni jedan biro koji ima fiskalnu kasu.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
ranko0537

PorukaPoslao: Pon Mar 21, 2005 3:23 am    Naslov: sta bi? Odgovoriti sa citatom

Чита ли ово неко сем нас десет???

Зашто овде нема званичног одговора одговорних у Комори по овом питању? Ако већ имамо форум, ред је да запослени у Комори одговоре на питања која се њих тичу.
Nazad na vrh
slavml1492

PorukaPoslao: Pon Jul 04, 2005 6:07 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Molim Vas, ja vec mesecima cekam neku akciju po pitanju resavanja problema oko uvodjenja fiskalnih kasa. Pisala sam Komori vise puta, obavestavala kolege da i oni pisu i zahtevaju akciju. Prilikom neformalnog kontakta telefonom sa ljudima u Ministarstvu finansija, a i sa sluzbenicima Poreske uprave u mom gradu, objasnili su mi da su se ADVOKATI, DOKTORI I TAKSISTI OSLOBODILI UVODJENJA FISKALNE KASE ZAHVALJUJUCI SVOJIM KOMORAMA! Kazu, kad taksisti blokiraju Beograd, oni (poreznici, ili Min.fin.) ne smeju da rade nista protiv njihovih zelja!! Ja ne znam zasto se mi vec jednom ne oslobodimo! Sada treba da kupimo i terminal za GPRS kontakt sa poreznicima.... Dokle??? Neka nam neko navede ijednu civilizovanu drzavu gde projektni biroi naplacuju usluge preko fiskalne kase - svi to rade preko racuna!!! Navodno (jedan od nesuvislih odgovora poreznika) , advokati i doktori imaju TRANSPARENTAN posao, pa ih se moze lako kontrolisati, a mi nemamo!!! Ima li ista transparentnije od zavodjenja projekata za izgradnju ilisl u Opstinskim upravama radi dobijanja odobrenja i prijave gradnje??? I ima li ista netransparentnije od placanja stomatologu za popravku zuba. Nemam ja nista protiv doktora i advokata, ja se samo zalim sto nasa Komora nije efikasna kao njihove.
Nazad na vrh
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati    forum.ingkomora.rs -> Arhiva Sva vremena su GMT + 2 sata
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu