forum.ingkomora.rs
forumi Inženjerske komore Srbije

FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži 
   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

Uputstvo za korišćenje

Elektronska čitaonica standarda

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    forum.ingkomora.rs -> Poslovno kreativna berza Srbije za unapređenje proizvodnje preduzetnika
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
rista

Pridružio: 27 Jul 2004

PorukaPoslao: Sre Dec 26, 2018 1:50 pm    Naslov: Elektronska čitaonica standarda Odgovoriti sa citatom

Hvala vam što ste mi omogućili da u prostorijama Komore u Beogradu ostvarim besplatan uvid u kompletnu bazu srpskih standarda i srodnih dokumenata. Meni samo ostaje da sednem u kola i dođem iz Požarevca za Beograd, što predstavlja cirka 3.000 RSD (a zamislite tek za nekoga iz Zaječara ili Kladova). Hvala vam što ste mi omogućili isti tretman sa kolegama iz Beograda. Verovatno je njihova članarina veća od naših iz "pasivnih" krajeva obzirom da imaju veće pogodnosti? Za ovih cirka 3.000 RSD mogu da kupim taj isti standard u koji mi vi besplatno pružate "uvid". Ako niste pogledali skoro kalendar, pogledajte. Videćete da trenutno živimo u 21. veku. Veku interneta i elektronske komunikacije gde mogu iz Kine ili SAD da naručim bilo šta i da mi to stigne za 7 dana. Hvala vam što nam za članarinu koju vam plaćamo omogućavate ovakve pogodnosti iz sredine 20. veka. Hvala vam što ste ispred svog vremena i što nas inženjere podstičete da se obrazujemo i razvijamo u skladu sa najsavremenijim tehnologijama. Šalim se. Treba da vas je sramota.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
aca2997

Pridružio: 27 Jul 2004

PorukaPoslao: Pet Dec 28, 2018 11:02 am    Naslov: Velio Vam hvala Odgovoriti sa citatom

Hvala vam što ste mi omogućili da u prostorijama Komore u Beogradu ostvarim besplatan uvid u kompletnu bazu srpskih standarda i srodnih dokumenata. Meni samo ostaje da sednem u kola i dođem u Beograd, što ne predstavlja problem ni za nekoga ko je već u Beogradu jer nema gužve u saobraćaju. Hvala vam što ste mi omogućili isti tretman sa kolegama iz Beograda. Njihova članarina je ista kao i moja te svi imamo iste pogodnosti? Ne moram da kupujem standard na papiru u koji mi vi besplatno pružate uvid bez ograničenja. Ako niste pogledali skoro kalendar, pogledajte. Videćete da do isteka ovogodišnje članarine u 21. veku, veku interneta i elektronske komunikacije gde mogu iz Kine ili SAD da saznam radno vreme IKS te daizaberem prevozno sredstvo i da bez dangubljenja pročitam bilo šta i da mi to posluži za primenu tokom više dana jer imam dobro pamćenje. Hvala vam što nam za skromnu članarinu koju vam plaćamo omogućavate i podstičete da se obrazujemo i razvijamo u skladu sa najsavremenijim tehnologijama.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    forum.ingkomora.rs -> Poslovno kreativna berza Srbije za unapređenje proizvodnje preduzetnika Sva vremena su GMT + 2 sata
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu