Početna strana  
 O Komori >
 Baza propisa
 Akti Komore
 Sud časti >
 Stručni ispiti
 Permanentna obuka
 Regionalne kancelarije >
 Licenciranje >
 Članovi >
 Vesti i događaji >
 Osiguranje članova
 Glasnik IKS >
 Linkovi
 Kontakt
 
Sednice
Skupština >>
Upravni odbor >>
Nadzorni odbor >>

Videoteka predavanja



Materijali sa predavanja
Permanentna obuka
(bodovana predavanja)
Permanentno usavršavanje
(po starom programu)
Program regionalnih odbora


Brzi linkovi
Katalog srpskih standarda i srodnih dokumenata
Informacije o članarini
Postupak za izdavanje licence
Zahtev za promenu ličnih podataka
Mirovanje članstva
Inženjerska komora Srbije - Matična sekcija urbanista je sponzor elektronske publikacije o urbanom dizajnu koju možete pogledati na sajtu www.urbandesign.rs
YouTube kanal Komore
 
 
:: Naslovna strana > Vesti > Izbori za članove Skupštine Inženjerske komore Srbije - Biografije kandidata
 
13.10.2016.
Izbori za članove Skupštine Inženjerske komore Srbije - Biografije kandidata
 
Izbori za članove Skupštine Inženjerske komore Srbije - Biografije kandidata


Pored imena kandidata koji su želeli da im bude objavljena biografija stoji naznaka * postavljena biografija
 
Matična sekcija planera
Teritorijalna celina - teritorija regionalnog centra Beograd
1. Nebojša (Dušan) Stefanović, dipl.pr.planer
2. Saša (Lj.) Milijić, dipl.pr.planer
3. Miroslav (Pero) Marić, dipl.pr.planer
4. Božidar (Miloš) Bojović, dipl.pr.planer
5. Dragoslav (Vasiljka) Pavlović, dipl.pr.planer
6. Dubravka (V.) Pavlović, dipl.pr.planer
 
Teritorijalna celina - teritorija regionalnih centara Vojvodine
7. Dragana (D.) Dunčić, dipl.pr.planer
8. Bojana (Lazar) Božić, dipl.pr.planer
9. Marija (Premislav) Maljković-Grigorov, dipl.inž.geod.
 
Teritorijalna celina - teritorije regionalnih centara preostalog dela Srbije
10. Dragan (Ž.) Jemuović, dipl.pr.planer
11. Vladan (Spasoje) Tripković, građ.inž.
12. Milan (Slobodan) Milosavljević, dipl.maš.inž.
13. Veljko (Miodrag) Bojović, dipl.pr.planer
14. Petar (Borivoje) Mitković, dipl.inž.arh.
15. Dejan (Stevan) Đorđević, dipl.pr.planer * postavljena biografija
 
 
Matična sekcija urbanista
Izborna jedinica - regionalni centar Subotica
1. Kornelija (S.) Evetović-Cvijanović, dipl.inž.arh.
2. Dragana (P.) Siljanović-Kozoderović, dipl.inž.arh.
 
Izborna jedinica - regionalni centar Novi Sad
1. Olja (Branislav) Tolmač, dipl.građ.inž.
2. Mirjana (Ratomir) Vašut, dipl.pr.planer
3. Jasna (Đ.) Lovrić, dipl.inž.arh.
 
Izborna jedinica - regionalni centar Beograd
1. Sanja (J.) Đorđević, dipl.inž.arh.
2. Nataša (Miladin) Danilović Hristić, dipl.inž.arh.
3. Milica (Dušan) Joksić, dipl.inž.arh.
4. Branislav (Dragi) Popović, dipl.inž.arh.
5. Zoran (B.) Rubinjoni, dipl.inž.saob.
6. Radmila (Ljubomir) Grubišić, dipl.inž.arh.
7. Emil (Mihail) Dimitrov, dipl.inž.arh.
8. Zora (S.) Đorđević-Dančević, dipl.inž.arh.
9. Željka (Ratibor) Nikolić, dipl.inž.arh.
 
Izborna jedinica - regionalni centar Kragujevac
1. Vladislava (Ž.) Živanović-Ristović, dipl.inž.arh.
2. Aleksandar Rudnik (Dragoslav) Milanović, dipl.inž.arh.
 
Izborna jedinica - regionalni centar Kraljevo
1. Milorad (A.) Miladinović, dipl.inž.arh.
2. Marica (Miodrag) Mijajlović, dipl.inž.arh.
3. Milan (Dušan) Ilić, dipl.inž.saob.
 
Izborna jedinica - regionalni centar Niš
1. Nikola (Miodrag) Lečić, dipl.inž.arh.
2. Milijana (Miroslav) Petković  Kostić, dipl.inž.pejz.arh.
3. Suzana (Stojan) Jovanović, dipl.inž.arh.
 
 
Matična sekcija projektanata
Regionalni centar: Subotica
Podsekcija diplomiranih građevinskih inženjera
1. Laza (Đuro) Vukobrat, dipl.građ.inž.
2. Arpad (A.) Tot, dipl.građ.inž.
3. Brankica (Branko) Opsenica, dipl.građ.inž.
4. Milan (Dušan) Kekanović, dipl.građ.inž.
5. Josip (Josip) Kovač Striko, dipl.građ.inž.
6. Danijel (Vladimir) Kukaras, dipl.građ.inž.
 
Regionalni centar: Novi Sad
Podsekcija diplomiranih inženjera arhitekture
1. Sanja (P.) Spasojević, dipl.inž.arh.
2. Svetlana (Ljubomir) Jazić Galečić, dipl.inž.arh.
3. Danica (N.) Medvedev, dipl.inž.arh.
4. Milena (Mile) Krklješ, dipl.inž.arh.
5. Dušan (Pera) Pupić, dipl.inž.arh.
6. Sanja (Jovan) Uzelac, dipl.inž.arh.
 
Podsekcija diplomiranih građevinskih inženjera
7. Davor (Sava) Žderić, dipl.građ.inž.
8. Božidar (Vlada) Bošković, dipl.građ.inž.
9. Vlastimir (Stevan) Radonjanin, dipl.građ.inž.
10. Mirjana (Stanojka) Manić, dipl.građ.inž.
11. Andrija (Tomo) Rašeta, dipl.građ.inž.
 
Podsekcija diplomiranih mašinskih inženjera
12. Zoran (Milan) Vukašinović, dipl.maš.inž.
13. Rado (Žarko) Simić, dipl.maš.inž.
14. Dragoljub (Bora) Gvozdenac, dipl.maš.inž.
15. Jovan (Slobodan) Dobrić, dipl.maš.inž.
16. Borko (Milenkoi I Mileva) Mandić, dipl.maš.inž.
17. Saša (Risto) Gojšina, dipl.maš.inž.
 
Podsekcija diplomiranih inženjera elektrotehničke struke
18. Evica (Ivan) Suša, dipl.inž.el.
19. Vlado (Stevan) Karapandžić, dipl.inž.el.
20. Veran (Vladislav) Vasić, dipl.inž.el.
21. Đura (Vladimir) Oros, dipl.inž.el.
22. Veroslav (Budimir) Janković, dipl.inž.el.
 
Podsekcija diplomiranih inženjera ostalih tehničkih struka
23. Goran (Aleksandar) Miletić, dipl.inž.geol.
24. Nebojša (Đoko) Kisić, dipl.inž.tehn.
25. Nenad (Nebojša) Perić, dipl.inž.geod.
 
Regionalni centar: Beograd
Podsekcija diplomiranih inženjera arhitekture
1. Zoran (Milan) Radojičić, dipl.inž.arh.
2. Ivan (Vladimir) Rašković, dipl.inž.arh.
3. Svetlana (Milovan) Karanović, dipl.inž.arh.
4. Dragana (Miloš) Vasiljević Tomić, dipl.inž.arh.
5. Dragana (A.) Đorđević, dipl.inž.arh.
6. Darinka (S.) Lukić, dipl.inž.arh.
7. Gordana (Miloš) Vasiljević-Milovanović, dipl.inž.arh.
8. Miodrag (Sava) Nestorović, dipl.inž.arh.
9. Aleksandra (M.) Jovanović, dipl.inž.arh.
10. Aleksandra (Dragomir) Vujović, dipl.inž.arh.
11. Jelena (Đordje) Antić, dipl.inž.arh.
12. Miloš (Gojko) Grbić, dipl.inž.arh.
13. Aleksandar (Milan) Leko, dipl.inž.arh.
14. Jelena (Ljubiša) Stefanović, dipl.inž.arh.
15. Bratislav (Mioljub) Ilić, dipl.inž.arh.
16. Milena (Radomir) Milenković, dipl.inž.arh.
17. Jefto (Tomislav) Terzović, dipl.inž.arh.
18. Aleksandra (S.) Miljković, dipl.inž.arh.
19. Amila (Rizah) Strujić, dipl.inž.arh.
20. Ana (Aleksandar) Mirić Čelebić, dipl.inž.arh.
21. Gordana (B.) Modić, dipl.inž.arh.
22. Goran (Boško) Vojvodić, dipl.inž.arh.
23. Marija (D.) Lalošević, dipl.inž.arh.
24. Jelena (Petar) Ivanović-Vojvodić, dipl.inž.arh.
 
Podsekcija diplomiranih građevinskih inženjera
25. Aleksandar (Đorđe) Kubat, dipl.građ.inž.
26. Goran (Savo) Ćirović, dipl.građ.inž.
27. Vladimir (Slobodan) Đerman, dipl.građ.inž.
28. Lolita (Miodrag) Marković Živković, dipl.građ.inž.
29. Vidoje (M.) Jovičić, dipl.građ.inž.
30. Zoran (M.) Luković, dipl.građ.inž.
31. Dragan (Čedomir) Lukić, dipl.građ.inž.
32. Ranka (Tihomir) Jovanović, dipl.građ.inž.
33. Tatjana (Krsto) Jevđić, dipl.građ.inž.
34. Dejan (S.) Perišić, dipl.građ.inž.
35. Boško (Dušan) Čoko, dipl.građ.inž.
36. Irena (Slavko) Marković, dipl.građ.inž.
37. Dušan (Ljubiško) Savković, dipl.građ.inž.
38. Nenad (Božidar) Ivanišević, dipl.građ.inž.
39. Suzana (Tihomir) Damnjanović, dipl.građ.inž.
40. Željko (Milivoje) Žugić, dipl.građ.inž.
41. Milena (V.) Lazić, dipl.građ.inž.
42. Nataša (Milan) Rajić, dipl.građ.inž.
43. Radmilo (Venceslav) Glišić, dipl.građ.inž.
44. Vladan (Momčilo) Kuzmanović, dipl.građ.inž.
45. Branko (Dragan) Milosavljević, dipl.građ.inž.
46. Dušimir (Dragomir) Petrović, dipl.građ.inž.
47. Ivan (Slobodan) Ignjatović, dipl.građ.inž.
48. Nenad (Tomislav) Fric, dipl.građ.inž.
 
Podsekcija diplomiranih mašinskih inženjera
49. Branko (Milorad) Marković, dipl.maš.inž.
50. Zoran (M.) Stajić, dipl.maš.inž.
51. Radoslav (Dušan) Galić, dipl.maš.inž.
52. Branislav (B.) Ercegović, dipl.maš.inž.
53. Maja (Nenad) Todorović, dipl.maš.inž.
54. Miroslav (Milan) Stanojević, dipl.maš.inž. * postavljena biografija
55. Ivan (Milan) Sretenović, dipl.maš.inž.
56. Mihajlo (Georgi) Stanojev, dipl.maš.inž.
57. Dejan (Miloljub) Baltić, dipl.maš.inž.
58. Petar (Matija) Vasiljević, dipl.maš.inž.
59. Dejan (Milan) Pantović, dipl.maš.inž.
60. Borivoje (Radovan) Baković, dipl.maš.inž.
61. Aleksandra (Aleksandar) Sretenović, dipl.maš.inž.
62. Milan (Miroslav) Sretenović, dipl.maš.inž.
63. Marko (Slavoljub) Mladenović, dipl.maš.inž.
 
Podsekcija diplomiranih inženjera elektrotehničke struke
64. Mihailo (Krstivoje) Radosavljević, dipl.inž.el.
65. Mihajlo (Janko) Urban, dipl.inž.el.
66. Vladislav (Zoran) Arsić, dipl.inž.el.
67. Miomir (Velimir) Ječmenica, dipl.inž.el.
68. Nemanja (Vujadin) Tolimir, dipl.inž.el.
69. Aleksandar (Dragan) Pejčinović, dipl.inž.el.
70. Miloš (Radosav) Zdravković, dipl.inž.el.
71. Radomir (Branko i Smilja) Nedić, dipl.inž.el.
72. Žarko (Zdravko) Simeunović, dipl.inž.el.
73. Milovan (S.) Panić, dipl.inž.el.
74. Zoran (M.) Šipetić, dipl.inž.el.
75. Slavko (Đuro) Bursać, dipl.inž.el.
76. Dragan (Alimpije) Stojanović, dipl.inž.el.
77. Velimir (Dragoslav) Miladinović, dipl.inž.el.
78. Jasna (Jordan) Grujić, dipl.inž.el.
79. Dragan (Dušan) Vukojević, dipl.inž.el.
80. Ljubomir (Milan) Zelenbaba, dipl.inž.el.
81. Dušan (Stevo) Milošević, dipl.inž.el.
82. Dušan (Božo) Orlić, dipl.inž.el.
83. Mirjana (V.) Jarić-Ćirić, dipl.inž.el.
84. Risto (Pero) Mišković, dipl.inž.el.
 
Podsekcija diplomiranih inženjera ostalih tehničkih struka
85. Zoran (Petar) Krejović, dipl.inž.geod.
86. Rajko (Ostoja) Unčanin, dipl.inž.tehn.
87. Toša (Đ.) Ninkov, dipl.inž.geod.
88. Nada (Mladen) Dragović, dipl.inž.šum.
89. Dušan (Miodrag) Mladenović, dipl.inž.saob.
90. Slaven (Milan) Tica, dipl.inž.saob.
91. Anđelka (Slavoljub) Jevtović, dipl.inž.pejz.arh.
92. Dragan (Radivoje) Trifunović, dipl.inž.saob.
93. Dragan (Gojko) Vujičić, dipl.inž.pejz.arh.
94. Saša (Krsto) Batalović, dipl.inž.geol.
 
Regionalni centar: Kragujevac
Podsekcija diplomiranih građevinskih inženjera
1. Duško (Živorad) Milićević, dipl.građ.inž.
2. Goran (Slavko) Ivković, dipl.građ.inž.
3. Aleksandar (Živoin) Apostolović, dipl.građ.inž.
 
Podsekcija diplomiranih mašinskih inženjera
4. Bogdan (Radomir) Todorović, dipl.maš.inž.
5. Dragan (Zdravko) Cvetković, dipl.maš.inž.
6. Andreja (Milentije) Stefanović, dipl.maš.inž.
 
Podsekcija diplomiranih inženjera elektrotehničke struke</td>
7. Dobrila (M.) Radovanović, dipl.inž.el.
8. Nikola (Vidosav) Timotijević, dipl.inž.el.
9. Jovica (Kosta) Tašić, dipl.inž.el.
10. Zoran (R.) Kovačević, dipl.inž.el.
 
Regionalni centar: Valjevo
Podsekcija diplomiranih građevinskih inženjera
1. Gojko (Stanoje) Grbić, dipl.građ.inž.
2. Milenca (Milenko) Srećković, dipl.građ.inž.
3. Slobodan (Milutin) Martinović, dipl.građ.inž.
4. Vladimir (Andrija) Simić, dipl.građ.inž.
5. Zoran (Radivoje) Nešković, dipl.građ.inž.
 
Regionalni centar: Čačak
Podsekcija diplomiranih građevinskih inženjera
1. Prvoslavka (Dobrosav) Jovanović, dipl.građ.inž.
2. Ana (Momčilo) Popović, dipl.građ.inž. * postavljena biografija
3. Dušan (Niko) Nikolić, dipl.građ.inž.
4. Milan (Milosav) Divljaković, dipl.građ.inž.
 
Podsekcija diplomiranih inženjera elektrotehničke struke
5. Radomir (M.) Milekić, dipl.inž.el.
6. Zoran (A.) Petrović, dipl.inž.el.
 
Regionalni centar: Kraljevo
Podsekcija diplomiranih inženjera arhitekture
1. Aleksandar (Nikola) Avramović, dipl.inž.arh.
2. Saša (Milutin) Radojević, dipl.inž.arh.
3. Aleksandra (Gavrilo) Nektarijević, dipl.inž.arh.
 
Podsekcija diplomiranih građevinskih inženjera
4. Branko (Predrag) Đoković, dipl.građ.inž.
5. Irfan (Rizo) Mašović, dipl.građ.inž.
6. Ljiljana (Dobrivoje) Cvetković, dipl.građ.inž.
 
Regionalni centar: Niš
Podsekcija diplomiranih inženjera arhitekture
1. Aleksandar (Đorđe) Keković, dipl.inž.arh.
2. Milena (Dragoslav) Stanojević, dipl.inž.arh.
3. Stojan (Borisav) Tasić, dipl.inž.arh.
 
Podsekcija diplomiranih građevinskih inženjera
4. Dragan (Zlatan) Radivojević, dipl.građ.inž.
5. Dragoslav (Dušan) Stojić, dipl.građ.inž.
6. Dušan (Branislav) Marković, dipl.građ.inž.
7. Miroslav (Jovan) Mitić, dipl.građ.inž.
8. Slađana (S.) Kocić, dipl.građ.inž.
9. Ljubiša (Relja) Mitić, dipl.građ.inž.
10. Ljubiša (Miloje) Đorđević, dipl.građ.inž.
11. Violeta (S.) Kostić, dipl.građ.inž.
12. Dragan (Vuča) Stamenković, dipl.građ.inž.
 
Podsekcija diplomiranih mašinskih inženjera
13. Ivan (Zoran) Ristić, dipl.maš.inž.
14. Zoran (Mirko) Stevanović, dipl.maš.inž.
15. Zvonko (Ranko) Damnjanović, dipl.maš.inž.
 
Podsekcija diplomiranih inženjera elektrotehničke struke
16. Boban (Todor) Ilić, dipl.inž.el.
17. Ivan (Dragoljub) Đokić, dipl.inž.el.
18. Mališa (D.) Božić, dipl.inž.el.
 
 
Matična sekcija izvođača radova
Regionalni centar: Subotica
Podsekcija diplomiranih građevinskih inženjera i inženjera građevine
1. Marija (Stipan) Turkalj-Matić, dipl.građ.inž.
2. Ana (J.) Jaramazović, dipl.građ.inž.
3. Darko (Jovan) Mijatović, dipl.građ.inž.
4. Miroslav (M.) Josić, dipl.građ.inž.
5. Ljiljana (Miroslav) Kozarić, dipl.građ.inž.
6. Miomir (K.) Paovica, dipl.građ.inž.
7. Mirjana (GOSTIMIR) Babić, dipl.građ.inž.
8. Vera (Andrija) Demić, dipl.građ.inž.
 
Regionalni centar: Novi Sad
Podsekcija diplomiranih inženjera arhitekture i inženjera arhitekture
1. Srđan (M.) Crkvenjakov, dipl.inž.arh.
2. Dejan (Predrag) Pavlović, dipl.inž.arh.
3. Andrija (Slavko) Kiridžić, dipl.inž.arh.
 
Podsekcija diplomiranih građevinskih inženjera i inženjera građevine
4. Biljana (Branislav) Nenadić, dipl.građ.inž.
5. Stojan (Dragoljub) Radoš, dipl.građ.inž.
6. Vojislav (M.) Đapić, dipl.građ.inž.
7. Biljana (Nedeljko) Gajdobranski, dipl.građ.inž.
8. Slobodan (Dragče) Petrović, dipl.građ.inž.
9. Dragan (Milan) Kasalica, dipl.građ.inž.
10. Vladislav (Vladimir) Pešić, dipl.građ.inž.
11. Danijela (Novica) Ilić, dipl.građ.inž.
12. Dragan (Milun) Panić, dipl.građ.inž.
13. Ivica (Petronije) Petrović, dipl.građ.inž.
14. Slađana (Nikola) Batanjski, dipl.građ.inž.
 
Podsekcija diplomiranih mašinskih inženjera i inženjera mašinstva
15. Ivan (Nedeljko) Kuljić, dipl.maš.inž.
16. Zoran (Bratislav) Božanić, dipl.maš.inž.
17. Rade (Luka) Obradović, dipl.maš.inž.
18. Neđeljko (Miloš) Obradović, dipl.maš.inž.
19. Aleksandar (Ljubo) Starčević, dipl.maš.inž.
20. Milan (Aleksandar) Mitrić, dipl.maš.inž.
 
Podsekcija diplomiranih inženjera elektrotehničke struke i inženjera elektrotehničke struke
21. Boris (Borko) Lukač, dipl.inž.el.
22. Dragan (Stevan) Buača, dipl.inž.el.
23. Željko (Petar) Ratković, dipl.inž.el.
24. Predrag (Milorad) Žarkov, dipl.inž.el.
25. Srđan (Dragomir) Pelagić, dipl.inž.el.
 
Regionalni centar: Beograd
Podsekcija diplomiranih inženjera arhitekture i inženjera arhitekture
1. Jovan (Milan) Mitrović, dipl.inž.arh.
2. Zorica (V.) Slavković-Marjanović, dipl.inž.arh.
3. Žana (Veljko) Davidović, dipl.inž.arh.
4. Vladan (N.) Đukić, dipl.inž.arh.
5. Vladica (Ljupče) Ristić, dipl.inž.arh.
6. Tomislav (Aleksandar) Đorđević, dipl.inž.arh. * postavljena biografija
7. Bojana (Gavrilo) Mihaljević, dipl.inž.arh.
8. Tanja (Tanasije) Trnčić, dipl.inž.arh.
9. Biljana (S.) Obradović-Srnić, dipl.inž.arh.
 
Podsekcija diplomiranih građevinskih inženjera i inženjera građevine
10. Gligor (Cvijetin) Obrenović, dipl.građ.inž.
11. Miljan (Anđelko) Rupar, dipl.građ.inž.
12. Slavko (Stanoje) Bingulac, dipl.građ.inž.
13. Dragana (Dragoslav) Mutavdžić, dipl.građ.inž.
14. Vladimir (Milivoj) Novaković, dipl.građ.inž.
15. Simo (R.) Cvetić, dipl.građ.inž.
16. Aleksandar (Zoran) Milenković, dipl.građ.inž.
17. Mirko (Vlado) Ovuka, dipl.građ.inž.
18. Milenko (B.) Vukićević, dipl.građ.inž.
19. Stoja (Dušan) Čolić, dipl.građ.inž.
20. Damir (Asim) Peco, dipl.građ.inž.
21. Gordan (Ljubomir) Puzović, dipl.građ.inž. * postavljena biografija
22. Bojan (Borivoje) Radojković, dipl.građ.inž.
23. Svetlana (Božidar) Savić Ristić, dipl.građ.inž.
24. Julija (Miloš) Lazić, dipl.građ.inž.
25. Milan (Dragoslav) Telebaković, dipl.građ.inž.
26. Darko (Radovan) Gojković, dipl.građ.inž.
27. Petar (Josif) Cekić, dipl.građ.inž.
28. Siniša (Ljubo) Čabarkapa, dipl.građ.inž.
29. Dragana (Dusko) Grujić, dipl.građ.inž.
30. Nebojša (M.) Baščarević, dipl.građ.inž.
31. Milan (Mladen) Uzelac, dipl.građ.inž.
32. Snežana (Vitomir) Kostić, dipl.građ.inž.
33. Vladan (Milojko) Nešković, dipl.građ.inž.
 
Podsekcija diplomiranih mašinskih inženjera i inženjera mašinstva
34. Bojan (Božidar) Bogdanović, dipl.maš.inž.
35. Dušan (Čedomir) Perović, dipl.maš.inž.
36. Milorad (Rade) Rakčević, dipl.maš.inž.
37. Petar (Aleksandar) Stanimirović, dipl.maš.inž.
38. Vladimir (Svetomir) Milovanović, dipl.maš.inž.
39. Zoran (Ratko) Krstić, dipl.maš.inž.
40. Radoje (Nikola) Kremzer, dipl.maš.inž.
41. Đorđe (Bogoljub) Mijačić, dipl.maš.inž.
42. Dejan (Gojko) Gazikalović, dipl.maš.inž.
43. Olivera (Miodrag) Mitrović, dipl.maš.inž.
44. Ivana (Mirko) Mandić, dipl.maš.inž.
45. Pavle (Voislav) Markovski, dipl.maš.inž.
46. Budimir (Milenko) Radenović, dipl.maš.inž.
47. Aleksandar (Ranko) Dimitrijević, dipl.maš.inž.
48. Slobodan (Đuro) Pejković, dipl.maš.inž.
 
Podsekcija diplomiranih inženjera elektrotehničke struke i inženjera elektrotehničke struke
49. Slobodan (Veselin) Tošović, dipl.inž.el.
50. Dragoljub (Savo) Jakšić, dipl.inž.el.
51. Željko (Miroslav) Marković, dipl.inž.el.
52. Petar (Božidar) Živanović, dipl.inž.el.
53. Zoran (MILAN) Bezbradica, dipl.inž.el.
54. Momir (Miloš) Stanojević, dipl.inž.el.
55. Zoran (Vladimir) Kuljić, dipl.inž.el.
56. Aleksandar (Slavoljub) Kragović, dipl.inž.el.
57. Dragiša (Radoslav) Ilić, dipl.inž.el.
58. Zoran (Jovo) Poznić, dipl.inž.el.
59. Miloš (Stanimir) Arsenijević, dipl.inž.el.
60. Vlatko (D.) Crnčević, dipl.inž.el.
61. Đuro (Simo) Višnić, dipl.inž.el.
62. Slobodan (Rade) Pavlović, dipl.inž.el.
63. Srđan (Vladimir) Jevtić, dipl.inž.el.
64. Dragana (Vukadin) Veljković, dipl.inž.el.
 
Podsekcija diplomiranih inženjera ostalih tehničkih struka i inženjera ostalih tehničkih struka
65. Milutin (Predrag) Stefanović, dipl.inž.šum.
66. Jovan (Petar) Nikolić, dipl.inž.geol.
67. Ninoslav (Zlatko) Juras, dipl.inž.geod.
68. Branislav (Milutin) Onimus, dipl.inž.geod.
69. Zagorka (Milojica) Komad, dipl.inž.geol.
70. Dušan (Predrag) Todorović, dipl.inž.pejz.arh.
 
Regionalni centar: Kragujevac
Podsekcija diplomiranih građevinskih inženjera i inženjera građevine
1. Sanja (Radmilo) Antić Petrović, dipl.građ.inž.
2. Vuk (Miloš) Marković, dipl.građ.inž.
3. Aca (Dejan) Stanković, dipl.građ.inž.
 
Podsekcija diplomiranih mašinskih inženjera i inženjera mašinstva
4. Branko (Miodrag) Đorđević, dipl.maš.inž.
5. Srđan (Mihajlo) Đokić, dipl.maš.inž.
6. Mirko (R.) Aranđelović, dipl.maš.inž.
 
Podsekcija diplomiranih inženjera elektrotehničke struke i inženjera elektrotehničke struke
7. Goran (Momčilo) Savić, dipl.inž.el.
8. Aleksandar (Mirčeta) Vasojević, dipl.inž.el.
9. Slavoljub (Dragutin) Savić, dipl.inž.el.
 
Regionalni centar: Valjevo
Podsekcija diplomiranih građevinskih inženjera i inženjera građevine
1. Nenad (R.) Krstivojević, dipl.građ.inž.
2. Ljiljana (M.) Mitrović, dipl.građ.inž.
3. Ivan (Živko) Đorđić, dipl.građ.inž.
 
Regionalni centar: Čačak
Podsekcija diplomiranih građevinskih inženjera i inženjera građevine
1. Vasilije (Vojko) Vujić, dipl.građ.inž.
2. Boško (Borisav) Furtula, dipl.građ.inž.
 
Podsekcija diplomiranih inženjera elektrotehničke struke i inženjera elektrotehničke struke
3. Perica (Dmitar) Luković, dipl.inž.el.
4. Desimir (Miloš) Šiljković, dipl.inž.el.
5. Dragoslav (Radovan) Ostojić, dipl.inž.el.
 
Regionalni centar: Kraljevo
Podsekcija diplomiranih građevinskih inženjera i inženjera građevine
1. Živojin (Velibor) Milenković, dipl.građ.inž.
2. Zoran (Draško) Drenovac, dipl.građ.inž.
 
Podsekcija diplomiranih inženjera elektrotehničke struke i inženjera elektrotehničke struke
3. Miroslav (Dragoljub) Milenković, dipl.inž.el.
4. Rodoljub (M.) Šarac, dipl.inž.el.
5. Lenčo (S.) Gligorov, dipl.inž.el.
 
Regionalni centar: Niš
Podsekcija diplomiranih građevinskih inženjera i inženjera građevine
1. Dušan (Ratomir) Radivojević, dipl.građ.inž.
2. Tatjana (Dragan) Đorđević, dipl.građ.inž.
3. Stevan (Živojin) Stefanović, dipl.građ.inž.
4. Nenad (Velimir) Cvetković, dipl.građ.inž.
5. Srđan (Radosav) Laketić, dipl.građ.inž.
6. Dragan (Branislav) Stojković, dipl.građ.inž.
7. Božidar (M.) Pešić, dipl.građ.inž.
8. Saša (Dragoljub) Dodić, dipl.građ.inž.
9. Žarko (Luka) Krstić, dipl.građ.inž.
10. Branislav (Vlada) Stojković, dipl.građ.inž.
11. Radovan (Sarafin) Dimitrievski, dipl.građ.inž.
12. Slavoljub (Velimir) Vušković, dipl.građ.inž.
13. Zoran (Vojislav) Prokić, dipl.građ.inž.
 
Podsekcija diplomiranih mašinskih inženjera i inženjera mašinstva
14. Jasmina (J.) Mitić-Stojanović, dipl.maš.inž.
15. Bratislav (Ranko) Bojić, dipl.maš.inž.
16. Zoran (Jovan) Stojanović, dipl.maš.inž.
 
Podsekcija diplomiranih inženjera elektrotehničke struke i inženjera elektrotehničke struke
17. Zoran (Svetislav) Krstić, dipl.inž.el.
18. Vladimir (Ljubomir) Stanković, dipl.inž.el.
19. Ivan (Stamen) Jovanović, dipl.inž.el.

 

 

 
 
 
   
19. jul 2019.
 
English
Pretraga članova IKS
Pretraga referenci
Lične prezentacije
Ponude zaposlenja
Promovisanje kompanija
Galerija
Forum









Prijava na sistem
Korisničko ime
Lozinka



Pretraga sajta