Početna strana  
 O Komori >
 Baza propisa
 Akti Komore
 Sud časti >
 Izvršni odbori >
 Veća
 Regionalni odbori
 Stručni ispiti
 Permanentna obuka
 Regionalne kancelarije >
 Izdavanje licenci >
 Registar
 Članovi >
 Vesti i događaji >
 Osiguranje članova
 Glasnik IKS >
 Postanite član Komore
 Linkovi
 Kontakt
 
Informacije sa sednica
Skupštine >>
Upravnog odbora >>
Nadzornog odbora >>

Videoteka predavanja



Materijali sa predavanja
Permanentna obuka
(bodovana predavanja)
Permanentno usavršavanje
(po starom programu)
Program regionalnih odbora


Brzi linkovi
Najčešća pitanja i odgovori
Katalog srpskih standarda i srodnih dokumenata
Informacije o članarini
Postupak za izdavanje licence
Zahtev za promenu ličnih podataka
 
 
:: Naslovna strana > Arhiva vesti > Članovi Skupštine Komore
 
Članovi Skupštine Komore
 
PLANERI
5 članova
1. Dubravka Pavlović  
2. Olivera Dobrivojević  
3. Anđelka Tufegdžić  
4. Milan Pejić  
5. Nenad Krčum  
 
URBANISTI
10 članova
1. Miroljub Stanković Niš
2. Zorica Čolović Subotić Čačak
3. Bratislav Petrović Negotin
4. Marija Savović Gornji Milanovac
5. Milorad Miladinović Kraljevo
6. Zoran Petrović Jagodina
7. Tomo Peić Subotica
8. Branislav Vlaisavljević Zrenjanin
9. Ljiljana Beloš Beograd
10. Miodrag Ralević Beograd
 
PROJEKTANTI
Podsekcija odgovornih projektanata diplomiranih građevinskih inženjera - 21 član
1. Branislav Ćopić Subotica
2. Kosovka Injac Zrenjanin
3. Bratislav Karadžić Novi Sad
4. Goran Vukobratović Novi Sad
5. Josip Logarušić Sremska Mitrovica
6. Dejan Bajić Beograd
7. Dušan Najdanović Beograd
8. Branislav Ćorić Beograd
9. Drago Ostojić Beograd
10. Aleksandar Bojović Beograd
11. Jovan Despotović Beograd
12. Boško Stefanović Beograd
13. Miodrag Komnenović Beograd
14. Božidar Stošić Beograd
15. Duško Milićević Požarevac
16. Ivica Kolarić Valjevo
17. Zoran Stojanović Kragujevac
18. Boško Furtula Užice
19. Milan Vuković Kraljevo
20. Dragoslav Jovanović Zaječar
21. Predrag Blagojević Niš
Podsekcija odgovornih projektanata diplomiranih inženjera arhitekture - 15 članova
1. Aleksandar Rackov Zrenjanin
2. Lazar Kuzmanov Novi Sad
3. Branislav Mitrović Beograd
4. Vojislav Kujundžić Beograd
5. Milenija Marušić Beograd
6. Ivan Rašković Beograd
7. Petar Arsić Beograd
8. Vasilije Milunović Beograd
9. Igor Marić Beograd
10. Zorica Savičić Beograd
11. Branislav Redžić Beograd
12. Danijel Radulović Požarevac
13. Aleksandra Sretović Kraljevo
14. Dušan Ilić Niš
15. Dušica Petrović Vranje
Podsekcija odgovornih projektanata diplomiranih inženjera elektrotehnike - 12 članova
1. Ana Krakovski Nađ Subotica
2. Zoran Stupar Novi Sad
3. Milovan Glavonjić Beograd
4. Snežana Andrić Beograd
5. Nikola Čiča Beograd
6. Petar Dokmanović Beograd
7. Slobodan Marković Beograd
8. Miloš Popović Beograd
9. Milan Stanić Kragujevac
10. Milojko Markićević Užice
11. Rodoljub Šarac Kraljevo
12. Boban Ilić Niš
Podsekcija odgovornih projektanata diplomiranih mašinskih inženjera - 9 članova
1. Srđan Kostović Novi Sad
2. Dragoslav Milić Pančevo
3. Martin Bogner Beograd
4. Jovan Đenadić Beograd
5. Miloš Nedeljković Beograd
6. Aleksandar Petrović Beograd
7. Slobodan Janković Beograd
8. Radojle Jovičić Čačak
9. Branislav Prodanović Niš
Podsekcija odgovornih projektanata diplomiranih inženjera ostalih tehničkih struka - 4 člana
1. Slobodan Tojagić Novi Sad
2. Đorđe Milosavljević Beograd
3. Tomislav Mihajlović Beograd
4. Slobodan Brković Valjevo
 
IZVOĐAČI RADOVA
Podsekcija odgovornih izvođača radova diplomiranih građevinskih inženjera - 21 član
1. Tibor Ago Subotica
2. Ljubomir Stankov Zrenjanin
3. Slaviša Negovanović Novi Sad
4. Mirko Zekanović Novi Sad
5. Dragan Filipović Sremska Mitrovica
6. Svetislav Simović Beograd
7. Miloš Hranisavljević Beograd
8. Boro Cvijanović Beograd
9. Slobodan Cvetković Beograd
10. Gligor Obrenović Beograd
11. Dragoslav Tošić Beograd
12. Simo Cvetić Beograd
13. Marijana Miladinović Beograd
14. Aleksandar Filipović Požarevac
15. Velisav Petrović Valjevo
16. Aca Stanković Kragujevac
17. Zoran Plećević Užice
18. Mijomir Delević Kraljevo
19. Tatjana Đorđević Niš
20. Zoran Stevanović Niš
21. Novica Jančić Vranje
Podsekcija odgovornih izvođača radova diplomiranih inženjera arhitekture - 6 članova
1. Nebojša Erić Novi Sad
2. Miloš Stanković Pančevo
3. Jovan Kujundžić Beograd
4. Milan Glišić Beograd
5. Nenad Šekularac Beograd
6. Ivan Dojčinović Zaječar
Podsekcija odgovornih izvođača radova diplomiranih inženjera elektrotehnike - 8 članova
1. Mirko Kosanović Novi Sad
2. Dragan Stašić Beograd
3. Milovan Panić Beograd
4. Zoran Vasiljević Beograd
5. Jovan Kalaba Beograd
6. Zoran Kovačević Kragujevac
7. Svetlana Bogdanović Čačak
8. Radoje Petrović Kraljevo
Podsekcija odgovornih izvođača radova diplomiranih mašinskih inženjera - 7 članova
1. Novica Bajagić Subotica
2. Božica Stanojević-Foro Novi Sad
3. Sida Bojović Beograd
4. Dragan Draganić Beograd
5. Jovan Milić Beograd
6. Dragutin Mijović Beograd
7. Zoran Pekas Niš
Podsekcija odgovornih izvođača radova diplomiranih inženjera ostalih tehničkih struka - 2 člana
1. Čedo Šehovac Beograd
2. Teodosije Krstić Valjevo
 
 
 
 
 
05. decembar 2020.
eng English
Pretraga članova IKS
Pretraga referenci
Lične prezentacije
Ponude zaposlenja (19)
Potražnja zaposlenja (0)
Promovisanje kompanija
Fotogalerija

twitter facebook /

covid19

glasnik

inoaktivnosti

Prijava na sistem
Korisničko ime
Lozinka

miab

iksmobnet

Pretraga sajta


hram