:: Naslovna strana > Vesti > Treća redovna sednica Skupštine Inženjerske komore Srbije

31.03.2006.
Treća redovna sednica Skupštine Inženjerske komore Srbije
  Treća redovna sednica Skupštine Inženjerske komore Srbije, održaće se u četvrtak, 13. aprila 2006. godine, sa početkom u 11,00 časova, u Svečanoj sali Građevinskog fakulteta Univerziteta u Beogradu, Beograd, ul. Bulevar kralja Aleksandra 73/I.

Za Treću redovnu sednicu Skupštine Inženjerske komore Srbije, predlaže se sledeći

D N E V N I  R E D

1. Usvajanje Zapisnika sa Druge redovne sednice Skupštine Inženjerske komore Srbije održane 27. juna 2005. godine.
  2. Donošenje Odluke o izmenama i dopunama Poslovnika o radu Skupštine Inženjerske komore Srbije;
  3. Verifikacija mandata novoizabranih članova Skupštine na osnovu rezultata dopunskih izbora;
  4. Izbor potpredsednika Skupštine Inženjerske komore Srbije;
  5. Usvajanje Izveštaja o radu Nadzornog odbora Inženjerske komore Srbije za 2005. godinu;
  6. Izbor Nadzornog odbora Inženjerske komore Srbije;
  7. Usvajanje Izveštaja o radu Inženjerske komore Srbije u 2005. godini;
  8. Usvajanje Izveštaja o finansijskom poslovanju Inženjerske komore Srbije u 2005. godini;
  9. Izbor dva člana Upravnog odbora, i to iz Matične sekcije projektanata i Matične sekcije izvođača radova;
  10. Donošenje Plana i programa rada Inženjerske komore Srbije u 2006. godini;
  11. Donošenje Odluke o članarini za članove Inženjerske komore Srbije u 2006. godini;
  12. Donošenje Odluke o naknadi za izdavanje licenci;
  13. Donošenje Odluke o pristupanju Inženjerske komore Srbije Društvu za podizanje Hrama Svetog Save na Vračaru;
  14. Donošenje Finansijskog plana Inženjerske komore Srbije u 2006. godini;
  15. Ramatranje Izveštaja o radu stalnih radnih tela Skupštine Inženjerske komore Srbije, i to:
        15.1. Komisije za propise;
        15.2. Komisije za međunarodnu saradnju;
        15.3. Komisija za informisanje i
        15.4. Komisija za predstavke i predloge.
  16. Razmatranje Informacije o dosadašnjem radu Suda časti Inženjerske komore Srbije;
  17. Razmatranje Izveštaja o radu regionalnih kancelarija Inženjerske komore Srbije za 2005. godinu;

U prilogu Vam se dostavlja Zapisnik sa Druge redovne sednice Skupštine (na Zapisnik čiji Vam je prepis već dostavljen nije bilo primedbi) i materijal za tač. 1. do 17 Dnevnog reda.

Ukazuje se članovima Skupštine da se saglasno odredbama čl. 9. stav 3. i 33. stav 3. Poslovnika o radu Skupštine, predlozi za izmene i dopune Dnevnog reda kao i opštih akata i odluka koje su na predloženom Dnevnom redu, podnose u vidu amandmana pisanim putem najkasnije 48 sati pre održavanja sednice Skupštine Komore. Amandmane dostaviti Sekretarijatu Komore, na adresu: Beograd, ul. Kneza Miloša br.9, ili elektronskom poštom na e-mail: irena@ingkomora.org.yu.

Istovremeno se obaveštavaju svi članovi Skupštine Komore čije je prebivalište van Beograda, da za dolazak na sednicu Skupštine imaju pravo na dnevnicu i naknadu putnih troškova u visini prevoza autobusom ili vozom.

Mole se svi članovi Skupštine Komore da obavezno prisustvuju sednici, a da u slučaju sprečenosti blagovremeno obaveste Sekretarijat Komore na tel: 011-3248-585 i 3248-586 (Svetlana Đorđević).

PREDSEDNIK SKUPŠTINE
INŽENjERSKE KOMORE SRBIJE
Prof. Branislav Mitrović, dipl.inž.arh.

24. novembar 2020.