:: Naslovna strana > Vesti >Produžen rok za Javnu raspravu o Nacrtu odluke o izmenama i dopunama Statuta Inženjerske komore Srbije

30.05.2008.
  Upravni odbor Inženjerske komore Srbije je na 19. redovnoj sednici, održanoj 26. septembra 2008. godine doneo odluku o produženju Javne rasprave o Nacrtu odluke o izmenama i dopunama Statuta Inženjerske komore Srbije.
Nacrt odluke o izmenama i dopunama Statuta Inženjerske komore Srbije kao i radni materijal - kako bi izgledao prečišćen tekst Statuta, radi lakšeg praćenja, u kome su izvršene izmene i dopune obeležene zvezdicama, možete preuzeti sa linkova koji se nalaze ispod ovog teksta.
Primedbe i predloge možete poslati na e-poštu statut@ingkomora.rs ili ih dostaviti na adresu Komore, Kneza Miloša 9, p. fah 73-35, 11000 Beograd, zaključno sa 15. novembrom 2008. godine.

Preuzmi Nacrt odluke o izmenama i dopunama Statuta Inženjerske komore Srbije
Preuzmi radni materijal - prečišćen tekst