Matične sekcije >

Upravni odbor >>
Nadzorni odbor >>

Mirovanje članstva
Inženjerska komora Srbije - Matična sekcija urbanista je sponzor elektronske publikacije o urbanom dizajnu koju možete pogledati na sajtu www.urbandesign.rs
YouTube kanal Komore

:: Naslovna strana > Vesti > Upravni odbor Komore je obrazovao Stručni tim za pripremu predloga novog Zakona o planiranju i izgradnji

29.03.2015.
  Na 43. redovnoj sednici Upravnog odbora Inženjerske komore Srbije, održanoj 11. marta 2016. godine, doneta je Odluka o obrazovanju Stručnog tima za pripremu predloga novog Zakona o planiranju i izgradnji.

Odluku o obrazovanju Stručnog tima za pripremu predloga novog Zakona o planiranju i izgradnji, br. 1009/1-7. od 11.03.2016.g. možete preuzeti ovde.

Odluku o izmeni i dopuni Odluke o obrazovanju Stručnog tima za pripremu predloga novog Zakona o planiranju i izgradnji, br. 1320/1-4. od 25.03.2016.g. možete preuzeti ovde.

18. novembar 2019.