:: Naslovna strana > Vesti >Javna rasprava na Nacrt zakona o izmenama i dopunama zakona o planiranju i izgradnju

28.07.2014.

Obaveštavamo članove Komore da se od 29. jula do 20. avgusta 2014. godine sprovodi javna rasprava o Nacrtu zakona o izmenama i dopunama zakona o planiranju i izgradnji.
Učesnici u javnoj raspravi su predstavnici državnih organa, javnih službi, privredni subjekti, stručna javnost i drugi zainteresovani učesnici.

Primedbe, predlozi i sugestije dostavljaju se Ministarstvu građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Beograd, Nemanjina 22-26 ili elektronskim putem na e-mail adresu:
darinka.djuran@mgsi.gov.rs ili marija.matovic@mgsi.gov.rs.

Napomena:
Imajući u vidu da je 05. avgust 2014. god. predviđen kao termin za prezentaciju i raspravu o predloženom Nacrtu, odnosno okrugli sto, na kome će između ostalih učestvovati Inženjerska komora Srbije, pozivamo zainteresovane članove Komore da nam svoje primedbe, predloge i sugestije dostave najkasnije do 03. avgusta 2014. godine na e-mail: javnarasprava@ingkomora.rs.

Tekst Nacrta zakona možete preuzeti sa sajta Ministarstva građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture - http://www.mgsi.gov.rs/cir/dokumenti/nacrt-zakona-o-izmenama-i-dopunama-zakona-o-planiranju-i-izgradnji

25. novembar 2020.