:: Naslovna strana > Arhiva vesti > Postavljen je forum na sajtu Inženjerske komore Srbije

28.07.2004. Postavljen je forum na sajtu Inženjerske komore Srbije
  Web forum je softver koji omogućava posetiocima da brzo i lako, putem interneta, na pregledan način čitaju informacije i diskusije i da sami učestvuju u njima.

Forum predstavlja lokaciju na internetu na kojoj posetioci mogu da čitaju i razmenjuju informacije i mišljenja. Tako će članovima Komore biti obezbeđeno da lako i brzo dođu do pravovremenih obaveštenja i informacija koje su bitne i koje ih interesuju.

Forum IKS je podeljen podeljen u dva dela:
  1. odeljci (web grupe) u kojima će korisnici moći da pročitaju najnovija obaveštenja i vesti koje su vezane za rad Komore. Oformljeni su odeljci koji se odnose na pojedine sekcije IKS.
  2. diskusione grupe - to su odeljci koji imaju neku temu i u kojima posetioci razmenjuju mišljenja o temi grupe. Tema grupe se može zadati proizvoljno. Diskusione grupe su takođe vezane za pojedine sekcije Komore, te tako predstavljaju idealno mesto za razmenu ideja.
Svi odeljci i diskusione grupe su javnog tipa za čitanje, ali pravo na diskusiju imaju samo članovi Komore.
Članovi IKS koji žele da učestvuju u radu diskusionih grupa moraju da podnesu zahtev za izdavanje korisničkog imena i lozinke, koji takođe služi i za popunjavanje lične prezentacije. Ovaj zahtev možete preuzeti sa sledeće lokacije:

Članovi koji su podneli zahtev i kojima je već otvoren nalog, mogu da koriste isto korisničko ime i lozinku za aktivno učestvovanje u radu diskusionih grupa na forumu.

Ovakav način komunikacije doneće novu dimenziju radu Inženjerske komore Srbije i približiće Komoru svojim članovima. Na ovaj način, članovi Komore će imati bolji uvid u njen rad i moći će svojim konstruktivnim sugestijama da pomognu stalnom poboljšanju rada Komore. Ovakvim povezivanjem članova omogućiće se bolja i nesmetana komunikacija između svih zainteresovanih za dalji razvoj IKS.

Forumu IKS možete pristupiti na

27. novembar 2020.