:: Naslovna strana > Vesti > Izborna sednica članova podsekcija matičnih sekcija projektanata i izvodjača radova Regionalnog centra Čačak

28.05.2012.

O B A V E Š T E NJ E
- članovima regionalnih odbora podsekcija Regionalnog centra Čačak -

Na osnovu člana 6. Pravilnika o načinu organizovanja podsekcija

S A Z I V A M

Izbornu sednicu članova podsekcije DIPLOMIRANIH INŽENJERA ARHITEKTURE, DIPLOMIRANIH GRAĐEVINSKIH INŽENJERA, DIPLOMIRANIH MAŠINSKIH INŽENJERA , DIPLOMIRANIH INŽENJERA ELEKTROTEHNIKE i DIPLOMIRANIH INŽENJERA OSTALIH TEHNIČKIH STRUKA Regionalnog centra Čačak, matičnih sekcija projaktanata i izvođača radova, koja će se održati u amfiteatru Visoke škole tehničkih strukovnih studija, ul. Svetoga Save 65, u Čačku, u petak 01.06.2012.g. sa početkom u 13.00 časova.

Imenuje se se Svetlana Bogdanović, da otvori izbornu sednicu i njom predsedava do izbora radnog predsedništva.

DNEVNI RED

1. Izbor radnog predsedništva i zapisničara;
2. Informacija o obrazovanju Regionalnih odbora podsekcija;
3. Informacija o odluci Izvršnih odbora matičnih sekcija o raspisivanju i sprovođenju izbora za predsednika, zamenika predsednika i članove Regionalnih odbora;
4. Imenovanje Izborne komisije;
5. Formiranje liste kandidata za izbore i glasanje;
6. Izveštaj Izborne komisije za izbor predsednika, zamenika predsednika i članova Regionalnog odbora.

Predsednik Izvršnog odbora Matične sekcije projektanata

Aleksandar Avramović, dipl. inž. arh, s.r

Predsednik Izvršnog odbora Matične sekcije izvođača radova

Biserka Švarc, dipl. maš. inž, s.r

Odluku o imenovanju Komisije za pripremu, organizaciju i realizaciju izbora za članove regionalnih odbora možete preuzeti ovde.

Ostale odluke vezane za izbore možete pogledati na sledećem linku.