:: Naslovna strana > Vesti >Međunarodni sajam ekologije, energetske efikasnosti i obnovljivih izvora energije - SEEE NIŠ 2010.

28.05.2010.
  Inženjerska komora Srbije - Regionalni odbori podsekcija diplomiranih mašinskih inženjera Regionalnog centra Niš, zajedno sa Regionanom privrednom komorom Niš predstaviće se stručnoj javnosti u okviru Međunarodnog sajma ekologije, energetske efikasnosti i obnovljivih izvora energije - SEEE NIŠ 2010 koji se održava u period od 31.05. 2010. - 02.06.2010. u Hali sportskog centra "Čair".
Inženjerska komora Srbije - Regionalni odbori podsekcija diplomiranih mašinskih inženjera Regionalnog centra Niš, zajedno sa Regionanom privrednom komorom Niš predstaviće se na štandu sa renomiranim firmama iz oblasti građevinarstva čiji su asortimani, oprema i sitemi za korišćenje obnovljivih izvora energije, pod motom "ULAGANJE U BUDUĆNOST".

I Međunarodni sajam Ekologije, energetske efikasnosti i obnovljivih izvora energije se održava pod pokroviteljstvom Grada, Saveta za zaštitu životne sredine Grada Niša i Saveta za energetsku efikasnost grada Niša , u hali Čair od 31.maja do 2.juna 2010 godine uz veliko interesovanje istaknutih firmi iz zemlje i inostranstva.

Svečano otvaranje zakazano je za ponedeljak 31. maj 2010.godine sa početkom u 11:00 časova.

Cilj aktivnosti je, da povodom priprema, sa Regionalnim centrom za energetsku efikasnost Niš, Međunarodne konferencije ''Održivi razvoj i klimatske promene - Energetska efikasnost'', , inženjerima se omogući sagledavanje evropskih i svetskih trendova u razvoju energetike. Sa kontinuiranom borbom za zaštitu životne sredine, uz programe energetske efikasnosti i programa za održivi razvoj kao i mere za sprečavanje klimatskih promena.

Pozivaju se svi zainteresovani članovi da pristvuju svečanosti otvaranja sajma, posete štand Inženjerske komore Srbije i prisustvuju pratećem programu u vreme trajanja sajma.

Radno vreme Sajma je 10 do 19 časova. Ulaz je slobodan.

Više informacija o Sajmu i pratećem programu možete dobiti na sledećem link-u: http://www.sajamseeenis.com

05. decembar 2020.