:: Naslovna strana > Vesti > Konferencija BUILDING SMART FOR SMARTER CITIES sa B2B - poslovnim sastancima

28.04.2015.
Konferencija BUILDING SMART FOR SMARTER CITIES sa B2B - poslovnim sastancima
  Konferencija BUILDING SMART FOR SMARTER CITIES sa B2B- poslovnim sastancima održaće se 10. juna 2015. u Privrednoj komori Austrije u Beču. S tim u vezi, kao ispostava Privredne komore Austrije i u svojstvu trgovinskog odeljenja Ambasade Austrije u Beogradu radi se na pospešivanju privrednih odnosa između Austrije i Srbije. Ciljna grupa konferencije su preduzeća i ustanove iz oblasti gradnje, nekretnina, arhitekte i investitori iz čitave Evrope. Učešće je besplatno, a registracija obavezna. Rok za registraciju učešća ističe 29. maja 2015. Rok za ugovaranje B2B sastanaka: 15. maja - 5. juna 2015.

Program 10.6.2015.g. prepodne biće održane panel diskusije i stručna predavanja o novijim dostignućima.

Poslepodne su predviđeni individualni B2B poslovni sastanci, koji se ugovaraju unapred preko niže navedenog portala.

11.06.2015.g. mogućnost učestvovanja na ekskurzijama do odabranih projektnih lokacija u okolini Beča.

Detaljan program možete pogledati na sledećoj Internet stranici: https://www.b2match.eu/buildingsmart2015/pages/program-copy

Bliže informacije kao što je program, online-ugovaranje B2B sastanaka možete pogledati na sledećem linku https://www.b2match.eu/buildingsmart2015

Za dodatna pitanja možete kontaktirati Martina Janković na 011/30 15 853.

27. novembar 2020.