:: Naslovna strana > Vesti > Doneta Odluka o kontinuiranom (permanentnom) profesionalnom usavršavanju članova Inženjerske komore Srbije

28.04.2014.

U petak, 25. aprila 2014. godine, održana je Šesta redovna sednica Skupštine Inženjerske komore Srbije u prostorijama Komore u Beogradu. Sednicom je predsedavao predsednik Skupštine Inženjerske komore Srbije, prof. dr Dragoslav Šumarac, dipl.građ.inž., a prisustvovalo je 80 od 120 članova Skupštine. Pored članova Skupštine sednici su prisustvovali mr Dragan Dunčić, direktor Republičke agencije za prostorno planiranje, članovi Upravnog i Nadzornog odbora Komore, tužilac i branilac Suda časti.

Na Šestoj redovnoj sednici Skupštine Inženjerske komore Srbije donete su sledeće odluke:
- Usvojen je Izveštaj o finansijskom poslovanju Inženjerske komore Srbije u 2013. godini.
- Usvojen je Izveštaj o radu Upravnog odbora Inženjerske komore Srbije u 2013. godini sa izveštajima o radu izvršnih odbora matičnih sekcija u 2013. godini, kao i: Izveštaj o radu predsednika Upravnog odbora i predsednika Inženjerske komore Srbije u 2013. godine; Izveštaj o radu potpredsednika Upravnog odbora Inženjerske komore Srbije u 2013. godini; Izveštaj o radu predstavnika Matične sekcije projektanata, člana Upravnog odbora Inženjerske komore Srbije, u 2013. godini i Izveštaj o radu predstavnika Matične sekcije izvođača radova, člana Upravnog odbora Inženjerske komore Srbije, u 2013. godini.
- Usvojen je Izveštaj o radu Nadzornog odbora Inženjerske komore Srbije u 2013. godini.
- Doneta je Odluka o kontinuiranom (permanentnom) profesionalnom usavršavanju članova Inženjerske komore Srbije, koje je i do sada postojalo, s tim što će se uvesti evidencija bodova u Komori u cilju priznavanja naših kvalifikacija u Evropi.

Slike sa Šeste redovne sednice Skupštine Inženjerske komore Srbije možete pogledati ovde.

26. novembar 2020.