:: Naslovna strana > Vesti > Besplatan ulaz članovima Komore na 2. Međunarodni sajam bezbednosti objekata, infrastrukture, lica i poslovanja

27.10.2011.
  Pod pokroviteljstvom Ministarstva unutrašnjih poslova Republike Srbije održaće se iSEC 2011.- 2. Međunarodni sajam bezbednosti objekata, infrastrukture, lica i poslovanja, od 2.-4. novembra 2011. godine na Beogradskom sajmu. Tim povodom, pozivaju se svi zainteresovani članovi Inženjerske Komore Srbije da uzmu učešća u predstojećim manifestacijama u okviru svojih firmi, kao izlagači, ili kao posetioci. Za članove Komore ulaz je besplatan, uz člansku kartu i popunjavanje registracionog formulara na samom ulazu u halu 3, ili prethodno popunjavanje i dostavljanje..
iSEC 2011. je najvažniji regionalni sajamski i konferencijski događaj o primeni vrhunskih tehnologija u funkciji bezbednosti objekata, infrastrukture, lica i poslovanja i informacionoj bezbednosti. Osim izložbenog dela, sajmove će pratiti sadržajan prateći stručni program - radionice iz pomenutu tematiku.

Sajam se organizuje pod visokim pokroviteljstvom Ministarstva unutrašnjih poslova Republike Srbije i uz podršku strukovnih udruženja bezbednosti u zemlji i regionu i prezentovaće:
VISOKE TEHNOLOGIJE U FUNKCIJI JAVNE I PRIVATNE BEZBEDNOSTI. Tehnička infrastruktura objekata, Korporativna i industrijska bezbednost, Tehnička i fizička zaštita. Video nadzor gradova i saobraćajnica. Zaštita kritične javne infrastrukture. Kontrola i nadzor aerodroma i pograničnih zona. Tehnička zaštita institucija visokog rizika.Tehnika bezbednosti u saobraćaju -putna, železnička saobraćajna čvorišta, tuneli.

INFORMACIONA BEZBEDNOST I UPRAVLJANJE PODACIMA - sBIT. INTEGRACIJA BEZBEDNOSTI I UPRAVLJANJA OBJEKTIMA I POSLOVANJEM. Tehnička infrastruktura objekata. Tehnička zaštita i automatizacija objekta. Inteligentne zgrade. KORPORATIVNA I INDUSTRIJSKA BEZBEDNOST. Bezbednost finansijskih institucija. Bezbednost telekomunikacione infrastrukture i objekata. Zaštita energetskih objekata i bezbednost rudnika i industrijskih zona visokog rizika. Zaštita kritične komunalne infrastrukture. Termalni i ostali sistemi video nadzora i specijalne aplikacije.

SVIM ČLANOVIMA INŽENJERSKE KOMORE OBEZBEDJEN JE BESPLATAN ULAZ NA SAJAM I PRATEĆE PROGRAME uz prezentovanje članske karte i popunjavanje registracionog formulara na samom ulazu u halu 3 ili prethodno popunjavanje i dostavljanje REGISTRACIONOG FORMULARA (klikni) koji popunjen treba DOSTAVITI na isec@sajam.rs, što štedi vreme pri ulasku na sajam. Unutar formulara je i raspored Stručnog pratećeg programa gde možete odabrati teme, i za koji, nakon dostavljanja na pomenutu mejl adresu, treba sačekati potvrdu učešća, zbog ograničenog broja mesta i velikog interesovanja.
Popunjen formular omogućava besplatno učešće, što se ne odnosi na parking (cena parkinga je 100 din/h).

Agendu stručnog programa možete pogledati ovde.

Ukoliko se vaša kompanija bavi bezbednošću ili je korisnik bezbednosnih tehnologija i zainteresovana je posetu i želite da za vas organizujemo poslovni sastanak na sajmu, molimo vas da pregledate deo sajta koji se odnosi na Informacije za posetioce, a za sve dodatne informacije kontaktirajte organizatora na Beogradskom sajmu:
iSEC 2011. tim
tel. 011/ 2655 486, tel./fax. 011/ 3615 298
e-mail: isec@sajam.rs
www.isec-expo.rs
www.zastita-bezbednost.com

Pratite nas:
Linkedin: http://rs.linkedin.com/pub/isec-security-fair-belgrade-serbia/3a/880/54
Twitter: http://twitter.com/#!/@isec_sajam
Facebook http://facebook.com/iSEC.sajam.bezbednosti