:: Naslovna strana > Vesti > Novosadski Sajam 1-4. novembra

27.10.2005.
Novosadski Sajam 1-4. novembra
  JESENJI SPECIJALIZOVANI SAJMOVI, šest sajmova - finansija, informatike, elektronike i energetike, logistike, preduzetništva, polovnih mašina i opreme, održaće se na Novosadskom sajmu od 1. do 4. novembra.

Svojim članovima, Inženjerska komora Srbije omogućila je besplatan ulazak.

Važno:
Posetiocima Sajma, obezbeđen je ulaz kod Hale 1 gde će se vršiti prijava samo za članove Komore. Neophodno je da posetioci pokažu člansku kartu Komore službenom licu na ovim ulazima.

Na Sajmu ELEKTRONIKA I ENERGETIKA najavljeno je predavanje italijanskih stručnjaka o digitalnim predajnicima i iz Švedske o telekomunikacionim sistemima mobilne telefonije. Biće prezentovana strategija telekomunikacija Srbije. U sklopu Sajma održaće se i SIMPOZIJUM ENERGETSKE ELEKTRONIKE, kao i okrugli sto na teme energetike.

Nastupom na Sajmu FINMAR učesnici imaju priliku da se u direktnom kontaktu obrate krajnjim korisnicima. Važno mesto i ove godine ima NARODNA BANKA SRBIJE, kao i JP PTT saobraćaja. U središtu pažnje poslovnih banaka biće kreditne kartice, DINA i VISA, koje će, između ostalih, promovisati AGROBANKA, KULSKA BANKA i METALS BANKA. Biće ponuđeni krediti za mala i srednja preduzeća. POŠTANSKA ŠTEDIONICA promovisaće "kredite iz fotelje", kao i druge pogodnosti za stanovništvo, a MERIDIJAN BANKA kao članica KREDIT AGRIKOL GRUPE promovisaće nov identitet.

Na istovremenom Sajmu INFORMATIKE, učesnici i posetioci Sajma finansija imaće priliku i da osavremene softvere i hardvere novim sistemima najpoznatijih svetskih proizvođača. Prvi put nastupiće beogradske firme ZAJEDNIČKI INFORMACIONI SISTEM i INFORMATIKA. Biće tu i ZETA SISTEM - Beograd kao i VIVEKS TREJDING - Novi Beograd. Na Sajmu se očekuje gostovanje visokih predstavnika iz MAJSKOROSOFTA. Firma KOM ING - Novi Sad predstaviće sisteme za neprekidno napajanje. MFC MIKROKOMERC - Beograd, sisteme elektronskog arhiviranja, a FUDŽICU - SIMENS predstaviće preko distributera sisteme za bezbednost elektronske i bankarske opreme.

Sajmovi LOGISTIKE, PREDUZETNIŠTVA i POLOVNIH MAŠINA i Izložba BEZBEDNOST I ZAŠTITA OD POŽARA, namenjeni su, pre svega, poslovnim ljudima i stručnjacima.

28. novembar 2020.