Licenciranje >

Upravni odbor >>
Nadzorni odbor >>

Mirovanje članstva
Inženjerska komora Srbije - Matična sekcija urbanista je sponzor elektronske publikacije o urbanom dizajnu koju možete pogledati na sajtu www.urbandesign.rs
YouTube kanal Komore

:: Naslovna strana > Vesti > Intervju sa prof. dr Dragoslavom Šumarcem, predsednikom Skupštine Inženjerske komore Srbije i potpredsednikom Evropskog saveta inženjerskih komora objavljen je u časopisu "Put plus"

27.06.2016.
  Prof. dr Dragoslav Šumarac, predsednik Skupštine Inženjerske komore Srbije i potpredsednik Evropskog saveta inženjerskih komora, dao je intervju za časopis "Put plus" u kom govori o značaju permanentne edukacije članova Inženjerske komore Srbije, stalnoj borbi Inženjerske komore Srbije za uvođenje minimalnih cena u projektovanju i izvođenju građevinskih radova, putnoj privredi kao i o ekologiji.

Intervju sa prof. dr Dragoslavom Šumarcem, predsednikom Skupštine Inženjerske komore Srbije i potpredsednikom Evropskog saveta inženjerskih komora možete pročitati ovde.

18. avgust 2019.

Ponude zaposlenja