:: Naslovna strana > Vesti > Upoznavanje sa novim standardima u oblasti prenaponskih zaštita u elektroenergetici i novim proizvodima u "safetec tehnologiji"

27.03.2015.
  U organizaciji firme "Iskra Zaščite" d.o.o. i Inženjerske komore Srbije u četvrtak 2. aprila 2015.g. sa početkom u 12:00 časova u Multimedijalnoj Sali prostorija Inženjerske komore Srbije u Beogradu održaće se prezentacija sa predavanjem na temu Upoznavanje sa novim standardima u oblasti prenaponskih zaštita u elektroenergetici i novim proizvodima u "safetec tehnologiji".

Predavanje ima za cilj upoznavanje projektanata i izvođača sa osnovnim principima prenaponskih zaštita u elektroenergetskim mrežama, preporuke za pravilan izbor i montažu uređaja, upoznavanje sa novim standardima u oblasti zaštite od prenapona, kao i novim proizvodima u oblasti prenaponskih zaštita u SAFETEC tehnologiji tehnologiji.

Više detalja o samom predavanju i formular za prijavu predavanju možete pronaći na sledećem linku.

01. decembar 2020.