Sekcije >
 Glasnik IKS

Poslednje predavanje

Energetska efikasnost

Obrazac prijave za izdavanje licence
Mirovanje članstva
Inženjerska komora Srbije - Matična sekcija urbanista je sponzor elektronske publikacije o urbanom dizajnu koju možete pogledati na sajtu www.urbandesign.rs
YouTube kanal Komore

Sednice
Četrnaesta redovna sednica Upravnog odbora Inženjerske komore Srbije održaće se u sredu, 23. aprila 2014. godine, u Beogradu.
Izveštaji sa sednica Upravnog odbora:
12. redovna sednica
10. redovna sednica
09. redovna sednica

Ostali izveštaji >>
Osma redovna sednica Nadzornog odbora Inženjerske komore Srbije održana je u četvrtak, 27. marta 2014. godine, u Beogradu.

:: Naslovna strana > Vesti >Kongres o upotrebi drveta

26.05.2010.
Kongres o upotrebi drveta
  U organizaciji kompanije proHolz Austrija, Agencije za drvo i Inženjerske komore Srbije, a uz podršku Univerziteta u Novom Sadu, Fakultet tehničkih nauka, Beogradskog univerziteta, Šumarski fakultet i Tehničkog Univerziteta Grac, Institut za gradnju drvetom i drvnu tehnologiju, održaće se Kongres o upotrebi drveta, u četvrtak, 17. juna 2010. godine, u Sava Centru, od 09,30 do 14,20 časova. U predvorju kongresne dvorane Sava Centra, predstaviće se brojna preduzeća iz sektora drvne industrije, radi uspostavljanja kontakata i dobijanja saveta od stručnjaka za gradnju drvetom.

Ulaz je slobodan uz obaveznu prethodnu prijavu (možete se prijaviti do 13. juna 2010. godine).

Detaljnije informacije vezane za prijavljivanje i program Kongresa, možete pogledati ovde.

Više informacija o Kongresu možete videti na sledećoj Internet stranici www.gradimo-drvetom.rs

23. april 2014.

Predlozi i sugestije
Kako unaprediti Glasnik Komore?
Vaš odgovor: