:: Naslovna strana > Vesti > Druga izložba "ARHIENALE" u Vranju

26.01.2007.
Druga izložba "ARHIENALE" u Vranju

U Vranju će se u periodu od 09. do 19. februara 2007. godine održati druga izložba "ARHIENALE".

Regionalni odbor podsekcije diplomiranih inženjera arhitekture matične sekcije projektanata za region Vranje organizuje izložbu "ARHIENALE" koja obuhvata radove autora sa regiona Vranja. Predstavlja pregled delatnosti arhitekata, članova Komore regiona Vranja u bližem proteklom periodu, sa učešćem studenata arhitekture - perspektivnim članovima Komore. Sama izložba prima tradicionalni karakter, jer je ovo Drugi "ARHIENALE".
Cilj izložbe je međusobno upoznavanje kolega o njihovom radu, sagledavanje arhitektonskog nivoa trenutka našeg podneblja, iz čega bi trebalo da izniknu pozitivne posledice na profesionalnom planu.

Pozivaju se svi zainteresovani članovi IKS sa područja Vranja da posete izložbu koja se održava u Galeriji Narodnog muzeja u Vranju. Svečano otvaranje izložbe se održava 9. februara sa početkom u 20 časova.