:: Naslovna strana > Vesti >30. stručno - "Naučni skup Vodovod i kanalizacija 09"

25.09.2009.
30. stručno - naučni skup "Vodovod i kanalizacija 09"

U organizaciji Saveza inženjera i tehničara Srbije, održaće se 30. stručno - naučni skup sa međunarodnim učešćem "Vodovod i kanalizacija 09", od 07. do 10. oktobra 2009. godine u Drvengradu - Mećavnik. Pokrovitelj skupa je Ministarstvo za nauku i tehnološki razvoj Republike Srbije, a suorganizatori su Inženjerska komora Srbije, Privredna komora Beograd, Institut za vodoprivredu "Jaroslav Černi", i JKP "Vodovod" - Užice.

Cilj stručno - naučnog skupa je da se kroz razmatranja aktuelnih tehničko - tehnoloških, istraživačko - razvojnih, ekonomskih i zakonskih i drugih pitanja iz oblasti snabdevanja vodom i kanalizacije doprinose ubrzanijem transferu znanja, informisanju, primeni savremenih dostignuća i rešenja, unapređenju naučno - istraživačkog rada i poboljšanju rada i poslovanja preduzeća vodovoda i kanalizacije.

Informacije vezane za skup možete dobiti u Savezu inženjera i tehničara Srbije, Kneza Miloša 7/I, telefon 011 32 30 067, faks 011 32 37 363, e-mail: office@sits.rs , web site: www.sits.org.rs

Program, uslove za prijavu i kotizaciju, cene smeštaja i dr. možete preuzeti ovde

Prijavu učešća možete preuzeti ovde

29. novembar 2020.