:: Naslovna strana > Vesti >Izbori za članove skupštine Komore u Matičnoj sekcije planera

25.03.2008.
Izbori za članove skupštine Komore u Matičnoj sekcije planera
  Izvršni odbor Matične sekcije planera doneo je Odluku o sprovođenju izbora za članove Skupštine Inženjerske komore Srbije u Matičnoj sekcije planera

Za članove Skupštine IKS u Matičnoj sekciji planera (u daljem tekstu: članovi Skupštine) bira se 5 članova i to:
  • sa teritorije Beograda biraju se tri člana Skupštine;
  • sa teritorije Vojvodine bira se jedan član Skupštine i
  • sa teritorije dela Srbije, izuzev teritorije Beograda i teritorije Vojvodine, bira se jedan član Skupštine.
Birački spisak čine svi licencirani planeri, koji se nalazi na sajtu IKS, možete preuzeti ovde.
Ispravke u biračkom spisku mogu se vršiti zaključno sa 01.04.2008 godine, kada se isti zaključuje.

Predlaganje kandidata za članove Skupštine obavlja se u periodu od 07.04.2008. god. - 14.04.2008.godine.

Kandidate za članove Skupštine može predložiti svaki član matične sekcije planera.

Prilikom predlaganja kandidata za članove Skupštine predlagač je u obavezi da za svakog predloženog kandidata dostavi:
  • ime, prezime i broj licence
Član Matične sekcije planera može predložiti maksimalno pet kandidata.

Predlaganje kandidata vrši se preko sajta Inženjerske komore Srbije, putem formulara koji će biti objavljen 07.04.2008. godine.

Odluku o sprovođenju izbora za članove Skupštine možete preuzeti ovde.