:: Naslovna strana > Vesti > Nove tehnologije u proizvodnji kamene vune u građevinarstvu, predavanje u Čačku i Nišu

24.11.2014.

U organizaciji Inženjerske komore Srbije i firme ROCKWOOL ADRIATIC održaće se stručno predavanje sa prezentacijom "Nove tehnologije u proizvodnji kamene vune u građevinarstvu".

ROCKWOOL kao najveći svetski proizvođač kamene vune radi na stalnom razvoju tehnologije i poboljšanju svih karakteristika svojih proizvoda za različite namene. Cilj predavanja je predstavljanje proizvodnog programa kompanije projektantima i izvođačima uz detaljna uputstva za primenu u projektovanju i izvođenju.

U sredu, 26. novembra 2014. godine, predavanje će biti održano u Zelenoj sali Elektrodistribucije Čačak (V sprat), sa početkom u 13:00 časova. Više detalja o predavanju u Čačku i obrazac za prijavu na sledećem linku.

U petak 28. novembar 2014.g. sa početkom u 13:00 časova, predavanje će biti održano u Multimedijalnoj Sali Regionalnog centra Niš. Više detalja o predavanju u Nišu i obrazac za prijavu na sledećem linku.

28. novembar 2020.