Licenciranje >

Upravni odbor >>
Nadzorni odbor >>

Mirovanje članstva
Inženjerska komora Srbije - Matična sekcija urbanista je sponzor elektronske publikacije o urbanom dizajnu koju možete pogledati na sajtu www.urbandesign.rs
YouTube kanal Komore

:: Naslovna strana > Vesti > Prof. dr Milisav Damnjanović, predsednik Upravnog odbora i predsednik Inženjerske komore Srbije, prof. dr Dragoslav Šumarac, predsednik Skupštine Inženjerske komore Srbije i potpredsednik Evropskog saveta Inženjerskih komora (ECEC) i prof. dr Vlastimir Radonjanin, predsednik Nadzornog odbora Inženjerske komore Srbije, uputili su pismo predsedniku Vlade Republike Srbije, Aleksandru Vučiću, povodom "Predloga nacrta zakona o inženjerstvu"

24.05.2016.
Upućeno pismo predsedniku Vlade Republike Srbije, Aleksandru Vučiću, povodom "Predloga nacrta zakona o inženjerstvu"
  Obaveštavamo članove Komore da su prof. dr Milisav Damnjanović, predsednik Upravnog odbora i predsednik Inženjerske komore Srbije, prof. dr Dragoslav Šumarac, predsednik Skupštine Inženjerske komore Srbije i potpredsednik Evropskog saveta Inženjerskih komora (ECEC) i prof. dr Vlastimir Radonjanin, predsednik Nadzornog odbora Inženjerske komore Srbije, uputili pismo predsedniku Vlade Republike Srbije, Aleksandru Vučiću, povodom "Predloga nacrta zakona o inženjerstvu".

Pismo predsedniku Vlade Republike Srbije, Aleksandru Vučiću pogledati ovde.

Tekst Predloga nacrta Zakona o inženjerstvu možete pogledati ovde.

Na Forumu Inženjerske komore Srbije otvorena je diskusija na temu predloga nacrta "Zakona o inženjerstvu". Svi članovi Komore koji su registrovani na sistemu IKS mogu postaviti svoje komentare i pogledati komentare drugih kolega u okviru Foruma IKS ovde.
Komentari moraju biti potpisani uz navođenje broja licence člana Komore koji postavlja komentar.

Ukoliko niste registrovani na sistemu Inženjerske komore Srbije to možete učiniti ovde.

16. jun 2019.