:: Naslovna strana > "ARHIENALE 3" izložba arhitekata Pčinjskog okruga

24.01.2008.
"ARHIENALE 3" izložba arhitekata Pčinjskog okruga
  "ARHIENALE 3"-treća po redu izložba arhitekata Pčinjskog okruga, održaće se u periodu od 08-18. februara 2008. godine u Galeriji Narodnog muzeja u Vranju. Svečano otvaranje izložbe planirano je za petak, 08. februar 2008. godine sa početkom u 19 časova.

Izložba obuhvata radove autora sa regiona Pčinjskog okruga. Predstavlja pregled delatnosti arhitekata, članova Komore regiona Vranja u bližem proteklom periodu, sa učešćem studenata arhitekture - perspektivnim članovima Komore. Sama izložba ima tradicionalni karakter jer je ovo Treći "ARHIENALE". Cilj izložbe je međusobno upoznavanje kolega o njihovom radu, sagledavanje arhitektonskog nivoa trenutka našeg podneblja, iz čega bi trebalo da izniknu pozitivne posledice na profesionalnom planu.

Izložbu organizuje Regionalni odbor podsekcije-diplomiranih inženjera arhitekture matične sekcije projektanata Inženjerske komore Srbije sa regiona Niša.

Pozivaju se svi zainteresovani članovi komore da posete izložbu.

Program izložbe možete preuzeti ovde.