:: Naslovna strana > Vesti >Manifestacija "Veseli spust" u Kraljevu, 29. juna 2008. godine

23.06.2008.
Manifestacija "Veseli spust" u Kraljevu, 29. juna 2008. godine
  U nedelju, 29. juna 2008. godine u Kraljevu, održava se tradicionalna manifestacija "Veseli spust". Inženjerska komora Srbije - Regionalni odbori podsekcija diplomiranih inženjera sa regiona Kraljevo i ove godine učestvuju na "Veselom spustu".

U nedelju, 29. juna 2008. godine u Kraljevu, održava se tradicionalna manifestacija "Veseli spust". Tog dana će se vesela povorka sačinjena od raznih plovila spustiti rekom Ibar, od srednjevekovnog grada Maglič do Kraljeva. Ova manifestacija se već devetnaest godina održava u Kraljevu i osim posetioca iz naše zemlje sve više privlači pažnju ljudi iz inostranstva.
Inženjerska komora Srbije - Regionalni odbori podsekcija diplomiranih inženjera sa regiona Kraljevo, zajedno sa svojim gostima i ove godine učestvuju na "Veselom spustu".

Svi zainteresovani imaju obavezu da sami obezbede plovilo, suvu odeću, hranu i piće, kao i prevoz učesnika i plovila do Magliča odakle je predviđen start. Više informacija o programu manifestacije i propozicijama za učešće možete videti na sajtu www.kraljevo.com/veselispust/

29. novembar 2020.