:: Naslovna strana > Vesti >37. Konferenciju o korišćenju i zaštiti voda

22.05.2008.
37. Konferencija o korišćenju i zaštiti voda
  Srpsko društvo za zaštitu voda u saradnji sa Institutom za vodoprivredu "Jaroslav Černi", Beograd i JKP "Vodovod", Kraljevo organizuju 37. Konferenciju o korišćenju i zaštiti voda, koja se održava od 03. do 06. juna 2008. godine u Mataruškoj Banji, hotel "Termal".

37. Konferenciju o korišćenju i zaštiti voda Termin održavanja: 03. - 06. jun 2008. godine Mesto održavanja: Mataruška Banja, hotel "Termal"

Svi učesnici Konferencije, kao i autori, obavezni su da uplate kotizaciju:
  • Individualni članovi SDZV (koji su izmirili članarinu za 2008. godinu) 5000,00 dinara(60 EUR)
  • Studenti (uz kopiju potvrde Fakulteta/Univerziteta o upisu na redovne/poslediplomske studije u školskoj 2007/2008. god.) 1600,00 dinara (20 EUR)
  • Ostali učesnici 6000,00 dinara (75 EUR)

Kotizaciju treba uplatiti na tekući račun Srpskog društva za zaštitu voda najkasnije do 30. maja 2008. godine.
Podaci za plaćanje su:

Srpsko društvo za zaštitu voda, Beograd, Tekući račun: 205-15923-43, Komercijalna banka AD, Beograd
PIB 101602479, Mat.br. 07070730, Šifra delatnosti 91120
SDZV nije obveznik PDV
Za prijavljivanje učešća (uključujući i autore) treba obavezno ispuniti prijave koje se nalaze u prilogu, i poslati ih Srpskom društvu za zaštitu voda i hotelu "Termal", Mataruška Banja. Registacija učesnika obaviće se u prijemnoj kancelariji Konferencije. Svi učesnici koji su uplatili kotizaciju dobiće pri registraciji Zbornik radova i prateći materijal. Prijemna kancelarija Konferencije će raditi u hotelu "Termal", i to:
  • 2. juna do 16,00 do 20,00h
  • 3., 4. I 5. juna od 09,00 - 12,00 I od 15,00 do 18,00h
Mole se učesnici Konferencije da pri registraciji u prijemnoj kancelariji Konferencije obavezno donesu kopiju virmana o uplaćenoj kotizaciji. Kotizacija se izuzetno može uplatiti na licu mesta. Svima onima koji uplate kotizaciju, a ne
prisustvuju Konferenciji Zbornik radova biće poslat poštom nakon Konferencije.

Sve dodatne informacije možete dobiti od tehničkog sekretara Organizacionog odbora Konferencije, Milene Miloradov, Srpsko društvo za zaštitu voda, 11000 Beograd, Kneza Miloša 9/I, soba 105, tel./faks 011/ 3241 656.

Kompletan program Konferencije kao i prijave učešća i smeštaja možete preuzeti ovde.

27. novembar 2020.