:: Naslovna strana > Vesti >Održan Dan Udruženja građevinskih inženjera Srbije i Inženjerske komore Srbije na Sajmu građevinarstva u Beogradu

22.04.2013.
  U četvrtak, 18. aprila 2013. godine na 39. Međunarodnom sajmu građevinarstva u Beogradu, održan je Dan Udruženja građevinskih inženjera Srbije i Inženjerske komore Srbije. Milovan Glavonjić, predsednik Inženjerske komore Srbije pozdravio je prisutne učesnike, među kojima su bili članovi UO i članovi Inženjerske komore Srbije, studenti i ostali uvaženi gosti. Gligor Obrenović, predsednik Nadzornog odbora Inženjerske komore Srbije i Vojislav Popović, član UO Udruženja građevinskih inženjera Srbije prezentovali su aktivnosti Komore i Udruženja. Nakon toga dr Slobodan Otović, predsednik Udruženja građevinskih inženjera Srbije i član Upravnog odbora Inženjerske komore Srbije predstavio je novosti sa ovogodišnjeg Sajma građevinarstva.

Na skupu su održane stručne prezentacije firmi "Isomat", sistemi za građenje, "Fatrafol", novi hidroizolacioni sistemi, "Maccaferri", "TERRA DRAIN" geo kompozit, inovativno rešenje za visokogradnju sa specijalnom namenom za primenu u zelenoj gradnji i "Peri oplate", građenje raznovrsnih objekata u Srbiji primenom novih rešenja "Peri" oplata.

29. novembar 2020.