:: Naslovna strana > Vesti >Dani Arhitekture Niša 2009. - Trijenale Arhitekture Niš 2009.

21.10.2009.
Dani Arhitekture Niša 2009. - Trijenale Arhitekture Niš 2009.
  U organizaciji Društva arhitekata Niša i Inženjerske komore Srbije - regionalnih odbora podsekcija diplomiranih inženjera arhitekture sa regiona Niša, u periodu od 27.10. - 01.11. 2009. godine. održaće se Dani arhitekture Niša 2009. - Trijenale arhitekture Niš 2009.
Tradicionalna manifestacija "Dani arhitekture Niša" održava se već deseti put. Ovogodišnji Dani su Trijanele arhitekture Niša 2006.godine - 2009.godine gde se daje prikaz arhitektonskih ostvarenja (projekata, realializacije, enterijera i studenskih radova) na području Niša i jugositočne Srbije.

Svečano otvaranje zakazano je za utorak 27. oktobar 2009. g. sa početkom u 18:30 časova u Galeriji "Srbija", Trg Kralja Milana bb, Niš.

Kao i ranijih godina, tokom svih dana trajanja manifestacije Dani Arhitekture Niša 2009. - Trijenale arhitekture Niš 2009.godine., upotpuniće prateći program sastavljen od više predavanja, javne tribine, gostujuće izložbe, prezentacije firmi i proizvodnih programa, promocije knjige, prezentacije radova sa konkursa, kao i tradicionalnom stručnom eskurzijom. Kompletan program Dana arhitekture Niša 2009.- Trijenala arhitekture Niš 2009. kao i uputstvo za prijavu za stručnu eskurziju možete preuzeti sa linkova ispod.
Program Dani arhitekture Nisa 2009.
Uputstvo za prijavu za strucni izlet.

Cilj ove manifestacije je prikaz radova arhitektonsko - gratiteljskog stvaralaštva u Nišu i jugositočnoj srbiji u protekle tri godine kao i edukacija stručne i šire javnosti.

Pozivaju se svi zainteresovani članovi da posete Izložbe i učestvuju u realizaciji pratećeg programa.

05. decembar 2020.