Početna strana  
 O Komori >
 Baza propisa
 Akti Komore
 Sud časti >
 Izvršni odbori >
 Veća
 Regionalni odbori
 Stručni ispiti
 Permanentna obuka
 Regionalne kancelarije >
 Izdavanje licenci >
 Registar
 Članovi >
 Vesti i događaji >
 Osiguranje članova
 Glasnik IKS >
 Postanite član Komore
 Linkovi
 Kontakt
 
Informacije sa sednica
Skupštine >>
Upravnog odbora >>
Nadzornog odbora >>

Videoteka predavanja



Materijali sa predavanja
Permanentna obuka
(bodovana predavanja)
Permanentno usavršavanje
(po starom programu)
Program regionalnih odbora


Brzi linkovi
Najčešća pitanja i odgovori
Katalog srpskih standarda i srodnih dokumenata
Informacije o članarini
Postupak za izdavanje licence
Zahtev za promenu ličnih podataka
 
 
:: Naslovna strana > Vesti > Rezultati kandidovanja za članove Izvršnog odbora matične sekcije planera
 
21.02.2007.
Rezultati kandidovanja za članove Izvršnog odbora matične sekcije planera
 

Rezultati kandidovanja za članove Izvršnog odbora matične sekcije planera
  Br. Licence Ime Prezime Opština prebivališta Br. kandidatura
1 100008204 Nebojša Stefanović Novi Beograd 36
2 100003703 Milan Punišić Kruševac 33
3 100009206 Mirjana Vašut Sremska Mitrovica 25
4 100000703 Saša Milijić Novi Beograd 23
5 100008304 Đorđe Milić Vračar 14
6 100009506 Marko Perišić Novi Beograd 13
7 100001103 Branka Bajović Zrenjanin 13
8 100000803 Dubravka Pavlović Čukarica 13
9 100001003 Anđelka Tufegdžić Vračar 12
10 100002903 Snežana Pavlović Šabac 8
11 100001403 Marija Maksin-Mićić Novi Beograd 3
12 100004103 Dragana Dunčić Novi Sad 3
13 100005603 Nenad Spasić Voždovac 2
14 100007404 Gordana Kovačević Aranđelovac 1
14 100008404 Mirjana Kerebić Kladovo 1
14 100005503 Đurica Dolovački Kovin 1
14 100009005 Mihailo Medvedev Niš 1
14 100006603 Branka Tošić Novi Beograd 1
14 100008604 Miroljub Kojović Novi Beograd 1
14 100001303 Zoran Mirjanić Novi Beograd 1
14 100004603 Vesna Prosenica Novi Sad 1
14 100005103 Živka Maraš Novi Sad 1
14 100003103 Nenad Krčum Smederevo 1
14 100002203 Danica Kronić Sombor 1
14 100003503 Jožef Čipa Subotica 1
14 100005803 Snežana Bojanović Vračar 1
14 100001703 Dobrivoje Tošković Zvezdara 1
14 100009606 Tihomir Obradović Zvezdara 1
14 100005203 Dejan Filipović Zvezdara 1
14 100001903 Slavica Ferenc Šabac 1


UTVRĐENA KANDIDATSKA LISTA
 
 
 
 
   
27. novembar 2020.
eng English
Pretraga članova IKS
Pretraga referenci
Lične prezentacije
Ponude zaposlenja (20)
Potražnja zaposlenja (0)
Promovisanje kompanija
Fotogalerija

twitter facebook /

covid19

glasnik

inoaktivnosti

Prijava na sistem
Korisničko ime
Lozinka

miab

iksmobnet

Pretraga sajta


hram