:: Naslovna strana > Vesti > Kursevi iz oblasti Zelene gradnje, napredne verzije LEED®v4 edukacije

20.11.2015.
Kursevi iz oblasti Zelene gradnje,
napredne verzije LEED®v4 edukacije
27. novembra, 04., 11. i 18. decembra 2015. godine
  Energo, Partner za Edukaciju Saveta Zelene gradnje SAD (USGBC®) tvorca LEED® protokola, održaće trodnevnu seriju Kurseva iz oblasti Zelene gradnje, LEED®edukacije profesionalaca, u mesecu novembru i decembru.

LEED®v4, predstavlja najnoviju verziju rejting sistema Američkog saveta Zelene gradnje (USGBC®) za sertifikaciju objekata. Nova verzija, LEED®v4, osmišljena je da unapredi način na koji projektantske strane razmišljaju, međusobno integrišu, projektuju i grade.

U okviru LEEDv4 Core&Concepts Kursa, polaznici dobijaju mogućnost vežbe i provere stečenog znanja kroz pripremu za LEED ispit, LEED GA Exam PREPARATION.

Kao LEED Saradnik (LEED GA) ili Akreditovani Profesionalac (LEED AP BD+C) možete se postaviti kao lice koje poseduje odgovarajuća znanja, iskustvo i kredibilitet omogućivši uspeh trećem licu koje Vas angažuje na LEED projektima ili pri organizacijama koje su orjentisane ka održivošti. Ove pripreme će Vam pomoći da lakše izađete na ispit i budete korak bliži Vašem cilju!

Predavanja su vrednovana sa 5 bodova po kursu za prijavljene učesnike, odnosno 10 bodova za predavače koji su članovi Komore, saglasno Pravilniku o kontinuiranom profesionalnom usavršavanju članova Inženjerske komore Srbije.

Više detalja o svakom od kurseva možete videti na sledećim linkovima:
01 - LEEDv4 Introduction - link
02 - LEEDv4 Core&Concepts + LEED GA Exam PREPARATION - link
03 - LEEDv4 Building Design & Construction (BD+C) - link
04 - LEEDv4 Existing Building + Operation & Maintenance (O+M) - link

Predavač je:
Marija Golubović, dipl.inž.maš.,
direktor kompanije Energo, akreditovani LEED profesionalac za Zelenu gradnju, nosilac licence USGBC Faculty, čime je član svetski priznate mreže predavača koji imaju visoka iskustva i znanja u LEED oblastima, koje se bave temama Zelene gradnje i održivosti, u skladu sa programima Saveta zelene gradnje SAD (USGBC).

Dipl.inž Golubović je do sad uspešno sprovela sertifikaciju velikog broja projekata, ukupne površine od preko 300000 kvadratnih metara, u različitim USGBC LEED rejting sistemima.

Više informacija o našem predavaču možete videti na sledećem linku.

Kompanija Energo je vodeća konsultantska kuća u zemljama našeg regiona koja se bavi projektovanjem i sertifikacijom objekata u skladu sa LEED®, DGNB® i BREEAM® protokolom.

LEED rejting sistem predstavlja najpopularniji vid analize i klasifikacije Zelene gradnje i do sada je primenjen u 134 zemlje širom sveta.

Više o kompaniji Energo i njenim projektima možete videti na sledećem linku.

Prijavljivanje za pohađanje predavanjima vrši se putem Interneta na sledećoj strani.

Za sve potrebne informacije možete kontaktirati kompaniju Energo na 011/4088-427 ili na mail edukacija@energogroup.com.

25. novembar 2020.