:: Naslovna strana > Vesti > Manifestacija "Dani inženjera Srbije 2011"

20.09.2011.
Manifestacija "Dani inženjera Srbije 2011"
  Inženjerska komora Srbije, matična sekcija projektanata i matična sekcija izvođača radova, tradicionalno organizuju manifestaciju "DANI INŽENJERA SRBIJE 2011", koja se održava u periodu od 07-09. oktobra 2011.god. na Zlatiboru, u hotelu "Palisad".

Inženjerska komora Srbije, matična sekcija projektanata i matična sekcija izvođača radova, snosiće troškove smeštaja i boravaka za svoje članove. Međutim, pošto je broj mesta ograničen na 68 učesnika, kapacitet se popunjava po redosledu prijavljivanja. Broj učesnika, kojima će Inženjerska komora Srbije snositi troškove smeštaja i boravaka, po regionalnim centrima je: Beograd 12, Novi Sad 8, Subotica 8, Niš 8, , Kragujevac 8, Kraljevo 8, Čačak 8, Valjevo 8.
U hotelu "Palisad" obezbeđene su dvokrevetne i trokrevetne sobe, na bazi punog pansiona (prijavljivanje u hotel 07. oktobra do ručka, odjava 09. oktobra posle doručka). UČESNICI SAMI OBEZBEĐUJU PREVOZ.

Ostali zainteresovani za učešće, koji ne budu na spisku Inženjerske komore Sbije, a žele da prisustvuju savetovanju, mogu rezervisati smeštaj u svojoj režiji, u hotelu "Palisad" (telefon 031/841-161, kontakt osobe: Rajkica Luković)

Molimo sve zainteresovane članove, da se prijave sekretaru matične sekcije izvođača radova Slobodanki Simić na e-mail slobodanka.simic@ingkomora.rs (poslati ime i prezime, broj licence i regionalni centar kom pripadate). Prijavljivanje počinje 20.septembra i trajaće dok se ne popuni kapacitet, nakon čega će spisak učesnika kojima je obezbeđen smeštaj preko Inženjerske komore Srbije biti objavljen na sajtu Komore.

Program manifestacije preuzmi ovde

01. decembar 2020.