:: Naslovna strana > Vesti > Savetovanje "Nove tehnologije u građevinarstvu"

20.09.2007.
Savetovanje "Nove tehnologije u građevinarstvu"
  Savetovanje "NOVE TEHNOLOGIJE U GRAĐEVINARSTVU"na temu "Prezentacija projektantskih rešenja telekomunikacionih i ostalih elektro sistema u danas najsavremenijim poslovnim objektima" u Nišu

U okviru seminara WSII organizovanog tokom konferencije TELSIKS 2007, održaće se savetovanje "NOVE TEHNOLOGIJE U GRAĐEVINARSTVU" na temu: "Prezentacija projektantskih rešenja telekomunikacionih i ostalih elektro sistema u danas najsavremenijim poslovnim objektima", u četvrtak 27. septembra 2007. godine od 11,00 do 13,00 časova, Amfiteatar A2 Elektronski fakultet u Nišu.

Predavanja:

• Projektovanje telekomunikacionih i ostalih sistema u Narodnoj banci Srbije

• Mirjana Jarić-Ćirić, TERRA ENGINEERING
  • Izvođenje radova na telekomunikacionim i ostalim elektro sistemima u hotelu "Splendid"

• Mihajlo Urban, LOGO
  • Investitorski nadzor telekomunikacija u objektu "DELTA City"

• Darka Janković, DELTA inženjering
  • Oprema ugrađena u telekomunikacione i elektro sisteme u savremenim poslovnim objektima

• Uroš Kostadinović, Siemens Building Tehnologies

Cilj prezentacije: Upoznavanje stručnjaka elektrostruke, posebno iz oblasti telekomunikacija, sa najnovijim tehničkim rešenjima telekomunikacionih i drugih elektro sistema primenjenih na nedavno-sagrađenim savremenim poslovnim objektima, kao i afirmacija rada odgovornih projektanata i izvođača elektro struke kroz razmenu iskustava.

Radno predsedništvo: Boban Ilić, Regionalni odbor IKS Niš, podsekcija elektrostruke, predsednik Prof. dr Bratislav Milovanović, Elektronski fakultet Niš, predsedavajući konferencije TELSIKS2007 Marija Anđelković-Džudović, Regionalni odbor IKS Niš, podsekcija elektrostruke, potpredsednik mr Miroslav Veselinović, Regionalni odbor IKS Niš, podsekcija elektrostruke, član

Organizatori: Inženjerska Komora Srbije, Regionalni odbor Niš - podsekcija elektrostruke Elektronski fakultet u Nišu, Konferencija TELSIKS 2007

Pozivaju se svi zainteresovani članovi da najkasnije do utorka 25. septembra 2007.g. do 15,00 časova prijave svoje učešće na telefon 018 292-722 ili na e-mail: ingkomorani@gaf.ni.ac.yu, kontakt osoba: Aleksandar Pančić.

Za članove Komore prisustvo je besplatno.

28. novembar 2020.