:: Naslovna strana > Vesti > Otvorena regionalna kancelarija u Čačku

19.11.2007.
Otvorena regionalna kancelarija u Čačku
  U prisustvu velikog broja zvanica, Inženjerska komora Srbije je u petak 16. novembra 2007. godine u Svečanoj sali Skupštine opštine Čačak proslavljala otvaranje regionalne kancelarije u Čačku. Među gostima su bili prisutni, pored članova Komore i članova Skupštine sa regiona, predstavnici opštinske uprave, Tehničkog fakulteta, strukovnih udruženja i javnih preduzeća. Svečanost je svojim prisustvom uveličao ministar Velimir Ilić, koji je pozvao inženjere da učestvuju u razvojnim projektima i strukovnim aktivnostima od značaja za region.
Kancelarija se nalazi u zgradi Elektrodistribucije, II/5 (adresa Krenov prolaz bb).

Prisutni su imali prilike da čuju prezentaciju projekta "Modernizacija i revitalizacija sistema grejanja: izgradnja novih, rekonstrukcija starih i uvođenje novih tehnologija", predavača Nenada Ocokoljića, tehničkog direktora JKP Čačak. Svečanost je završena predavanjem profesora Jovana Despotovića na temu "Inicijativa za pripremu materijala za konkurs EU za infrastrukturne projekte vezane za vodu i ekologiju" sa posebnim osvrtom na pripremu programa pod naslovom "Integralni plan upravljanja slivom Zapadne Morave".

Galeriju slika možete pogledati ovde.