:: Naslovna strana > Vesti > Predavanje "Kontrolni sistemi osvetljenja"

19.11.2007.
Predavanje "Kontrolni sistemi osvetljenja"
  U organizaciji regionalnog odbora podsekcije diplomiranih inženjera elektrotehnike sa regiona Novi Sad održaće se predavanje "Kontrolni sistemi osvetljenja" arhitektura, dizajn i energetska efikasnost u četvrtak 22. novembra 2007. godine, u Sali Plenum, II sprat zgrade Saveza Samostalnih Sindikata grada Novog Sada i Opština, adresa: Bulevar Mihajla Pupina br. 24, sa početkom u 12,00 časova.

• 11.45 - 12.00 Registracija učesnika.
  • 12.00 - 12.05 Pozdravna reč Organizacionog odbora
  • 12.05 - 13.30 "KONTROLNI SISTEMI OSVETLJENJA" ARHITEKTURA, DIZAJN I ENERGETSKA EFIKASNOST

Predavači: Spoljno osvetljenje: Radovan Đačanin, dipl.inž.el. i Stefan Clevenot (menager SOGEXI)- telemenadžment SOGEXI Unutrašnje osvetljenje: Zoran Stupar, dipl.inž.el. - dizajn osvetljenja i kontrolni sistemi: STEINEL, LUTRON, VIMAR, OSRAM, THORN, ZUTOBEL, LEGRAND... Scensko i kongresno osvetljenje: Miroslav Simeunović, dipl.inž.el., Slobodan Većkalov (STUDIO BERAR - EXIT)
  • 13.30 - / Diskusija, koktel
Pozivamo sve zainteresovane članove da najkasnije do srede 21. novembra 2007. god. do 14,00 časova potvrde svoje učešće na telefon: 021/557-750 ili e-mail: ingkomns@ingkomora.org.yu, kontakt osoba: Ljilja Grujić.

Za članove Komore prisustvo je besplatno.