:: Naslovna strana > Vesti > Održani dani Inženjerske komore Srbije na IV sajma Građevine i opreme u Nišu 11-14. septembar 2007.god.

19.09.2007.
  Inženjerska komora Srbije se na Sajmu građevine i opreme u Nišu, koji je bio održan od 11. do 14. septembra, predstavila izložbom realizovanih objekata članova Komore sa regiona. Prema proceni organizatora, Sajam je posetilo oko 3.000 gostiju iz zemlje.

Za četiri dana, koliko je trajao IV Sajam građevine i opreme, brojnim zainteresovanim posetiocima se predstavilo stotrideset izlagača. Prema proceni organizatora, Sajam je posetilo oko 3.000 gostiju iz zemlje. Pored brojnih izlagača, Inženjerska komora Srbije, preko regionalnih odbora podsekcija sa regiona Niša, predstavila se posetiocima Sajma preko direktnog kontakta i organizacijom pratećih aktivnosti u vreme trajanja Sajma. Na štandu Komore, posetioci su imali priliku da razgledaju izložbu realizovanih objekata članova Komore sa regiona Niša, a u neposrednom kontaktu sa predsednikom izvršnog odbora matične sekcije izvošača radova, članovima regionalnih odbora, tehničkim sekretarom Regionalne kancelarije mogli su da dobiju informacije o Komori, o uslovima za dobijanje licence kao i da se upoznaju sa Odlukom Upranog odbora Komore o načinu određivanja minimalnih cena izrade prostornih planova, urbanističkih planova, urbanističkih projektata i projektne dokumentacije za stambene i stambeno-poslovne objekte.

U okviru pratećih aktivnosti Sajma održan je Godišnji skup svih članova regionalnih odbora podsekcija sa regiona Niša kao i tribina "Zaštita na radu - primena i praksa".

27. novembar 2020.