:: Naslovna strana > Vesti >"Standardizacija optičkih komponenti i sistema za primenu u pristupnim, distribucionim i glavnim optičkim mrežama telekomunikacija"

19.06.2008.
  Obaveštavamo clanove Komore da ce se u organizaciji LOGO d.o.o. i kompanije Huber+Suhner iz Švajcarske, održati prezentacija "Standardizacija optickih komponenti i sistema za primenu u pristupnim, distribucionim i glavnim optickim mrežama telekomunikacija", u ponedeljak 23. juna 2008. godine, Dom inženjera i tehnicara Srbije, Sala na III spratu, Kneza Miloša 7a ulaz do Tuckwood-a

Ponedeljak, 23. jun 2008. godine u Beogradu
Dom inženjera Srbije, Sala na III spratu
Kneza Miloša 7a, ulaz do Tuckwood-a

Prezentaciju ce održati Mr Aleksandar Opacic, dipl.ing, direktor sektora za razvoj i primenu medunarodnih standarda u kompaniji Huber+Suhner, sa prethodnim iskustvom na slicnim poslovima u SWISS TELEKOMU.

Program:

12.45 - 13.00 okupljanje
13.00 - 13.45 prvi deo predavanja - Opticki kablovi - tipovi, karakteristike i testiranje
13.45 - 14.00 kafe pauza
14.00 - 14.45 drugi deo predavanja - Rešenja za FTTH i Data Centers sa opisima specifikacija
14.45 - 15.00 kafe pauza
15.00 - 15.45 treci deo predavanja - Standardi - uloga standardizacije u inovaciji, tržištu i prodaji
15.45 - 16.30 koktel

LOGO d.o.o. je kompanija koja je vec 18 godina prisutna na telekomunikacionom tržištu, a poslednjih 5 godina i kao jedini domaci proizvodac optickih patch kablova i pigtailova po standardu i tehnologiji švajcarske kompanije Huber+Suhner.

Pozivamo sve zainteresovane da najkasnije do ponedeljka, 23.06.2008 godine do 12,00 časova prijave svoje prisustvo na e-mail: vera.bubonja@ingkomora.rs

25. novembar 2020.