:: Naslovna strana > Vesti > Prezentacija u organizaciji Regionalnog odbora podsekcije diplomiranih inženjera elektrotehnike

19.06.2007.
  Regionalni odbori podsekcija diplomiranih inženjera elektrotehnike matične sekcije projektanata i zvođača radova za region Beograd organizuju prvu prezentaciju iz serije prezentacija na temu "Tehnička rešenja telekomunikacionih sistema i ostalih sistema u većim trenutno tehnološki najsavremenijim objektima na našem prostoru" Prvo predavanje obuhvata sledeće objekte: Ušće, NBS, Delta Sity i Hotel Splendid u Budvi.

Datum održavanja: 27.06.2006.god. sa početkom u 13.00 časova

Mesto održavanja: Sala na trećem spratu Doma inženjera i tehničara Nikola Tesla, Beograd, Kneza Miloša 9.

Predavači: dipl.inženjeri elektrotehnike, odgovorni projektanti, izvođači i nadzor navedenih objekata - članovi Inženjerske komore Srbije

Učesnici: Članovi podsekcije diplomiranih inženjera elektrotehnike sa teritorije Regiona Beograd i ostali zainteresovani članovi Komore iz drugih regiona.

Gosti: Predstavnici firme "Siemens building" i firme LOGO (diplomirani inženjeri elektrotehnike članovi inženjerske komore), čija je oprema ugrađena u navedene objekte

Cilj predviđene serije prezentacija je afirmacija rada odgovornih projektanata i izvođača kroz razmenu iskustava i upoznavanje članstva sa najnovijim tehničkim rešenjima u oblasti telekomunikacionih sistema primenjenih na savremenim inteligentnim zgradama koje su kod nas nedavno sagrađene ili je njihovo projektovanje u toku. Biće razmatrani takođe problemi uočeni prilikom realizacije predviđenih rešenja.

Po završetku prezentacije biće priređen prigodan koktel.

Organizator: Mirjana Jarić - Ćirić, dipl.el.inž.
Kontakt osoba: Vera Bubonja 011/3241-655
Pozivaju se svi zainteresovani članovi IKS-a da do utorka 26.06.2007.god.
Do 14:00 časova prijave svoje prisustvo na telefon 011/3241-655 ili e-mail: vera.bubonja@ingkomora.org.yu

Predavanje je besplatno za sve članove Komore.

24. novembar 2020.