Matične sekcije >

Upravni odbor >>
Nadzorni odbor >>

Mirovanje članstva
Inženjerska komora Srbije - Matična sekcija urbanista je sponzor elektronske publikacije o urbanom dizajnu koju možete pogledati na sajtu www.urbandesign.rs
YouTube kanal Komore

:: Naslovna strana > Vesti > Predavanje "Primena italijanske Glulam-CLT tehnologije u savremenim drvenim zgradama"

19.05.2016.
  Udruženje drvoprerađivača Italije Federlegnoarredo (FLA) i Inženjerska komora Srbije organizuju stručno predavanje na temu "Primena italijanske Glulam-CLT tehnologije u savremenim drvenim zgradama".

Predavanje se održava u Inženjerskoj komori Srbije, Bulevar vojvode Mišića 37/II, Beograd, u sredu 25.05.2016. godine, sa početkom u 13 časova.

Predavanje će biti putem video linka prenošeno i u regionalnoj kancelariji Komore u Nišu kako bi se što većem broju članova omogućilo da prate predavanje.

Program predavanja:
Uvodni deo
Roberto Migotto - Član Upravnog odbora FLA
Roberto Cuneo - Rukovodilac odeljenja za međunarodnu promociju FLA

Eng. Giorgio Bignotti (structural engineer)
Branka Bošnjak dipl.inž.arh.

Predavanje je namenjeno inženjerima arhitektonske i građevinske struke.

Odlukom radne grupe Skupštine Komore za sprovođenje zajedničkog evropskog programa kontinuiranog profesionalnog usavršavanja članova Inženjerske komore Srbije predavanje je uvršteno u program obuke kontinuiranog profesionalnog usavršavanja iz oblasti zajedničkog evropskog programa obuke.

Prisustvo predavanju vrednovano je sa 5 bodova za učesnike odnosno sa 10 bodova za predavače koji su članovi Inženjerske komore Srbije.

Kotizacija Inženjerske komore Srbije za prisustvo predavanju iznosi 600,00 dinara po polazniku, sa uračunatim PDV-om.
Kotizacija se uplaćuje na tekući račun Inženjerske komore Srbije, broj 160-40916-33. Poziv na broj: šifra predavanja navedena u formi za prijavu i broj licence, model se ne unosi, ostaje prazan.
Potvrda o uplati kotizacije predaje se prilikom registracije na samom predavanju.

- Prijava za prisustvo predavanju u Inženjerskoj komori Srbije u Beogradu

- Prijava za praćenje predavanja putem video linka iz Regionalne kancelarije Komore u Nišu

24. oktobar 2019.