:: Naslovna strana > Vesti > Promocija stručnih knjiga na ovogodišnjem 58. Međunarodnom beogradskom sajmu knjiga

18.10.2013.
  Na ovogodišnjem 58. Međunarodnom sajmu knjiga u Beogradu, biće promovisane knjige čije izdavanje je sufinansirala Inženjerska komora Srbije, Matična sekcija urbanista.
Zadužbina Andrejević organizuje promociju knjige "Reka i gradski prostori u Srbiji", autora Miroslave Petrović Balubdžić, dipl. inž. arh., u utorak 22. oktobra 2013.g. u hali 2, u 11,00 časova. Razgovor o knjizi će voditi prof. dr Vladan Đokić, dipl. inž. arh. i prof. dr Ružica Bogdanović, dipl. inž. arh.
Istog dana, iz Matične sekcije projektanata, u Hali 2a, štand 2210 u 16,00 časova biće promovisana monografija pod nazivom "Vodič kroz proces digitalnog lanca u arhitekturi" autora Mr Sladjane Marković, dipl.inž.arh. u okviru saradnje izdavača Zadužbine Andrejević sa Centrom za promociju nauke. Razgovor o knjizi će voditi Akademik prof. Branislav Mitrović, dipl.inž.arh. i prof.dr Mariela Cvetić, dipl.slikar i dipl.inž.maš.

U petak 25. oktobra 2013.g. u 17.30h, na štandu Orion arta, hala 1, biće održan razgovor i koktel povodom izdavanja knjige "Bezbednost urbanih prostora", autora dr Nataše Danilović Hristić, dipl. inž. arh.

24. novembar 2020.