:: Naslovna strana > Vesti > DANI BEČA U BEOGRADU - simpozijum o saobraćaju

18.03.2005. DANI BEČA U BEOGRADU - simpozijum o saobraćaju
  U sklopu manifestacije "DANI BEČA U BEOGRADU", austrijska korporacija Bohmann i Medijska organizacija za Jugoistočnu Evropu SEEMO sa sedištem u Beču organizuje simpozijum o saobraćaju "BEOGRAD I BEČ - PARTNERI U NOVOJ EVROPI".

Simpozijum će se održati 4. aprila 2005. godine u hotelu "Inter-Continental" u Beogradu, sa početkom u 11 časova. Registracija učesnika od 10 časova.

Želja Grada Beča je da se ovom prilikom okupe najviši predstavnici resornog Ministarstva i Grada Beograda, kao i vodeće ličnosti svih renomiranih institucija i preduzeća iz Austrije i Srbije, a ovaj susret bi bio jedan veliki korak u međusobnoj saradnji dva grada - Beča i Beograda, kao dva centra u kojima svoje glavno sedište imaju firme koje se bave investicijama i projektima u svim oblastima a naročito saobraćajem.

Simpozijumu će prisustvovati visoki politički zvaničnici, među kojima su i predstavnici Pakta za stabilnost jugoistočne Evrope, Poslanik Evropskog Parlamenta, Evropske agencije za rekonstrukciju, Ministar za gradski razvoj i saobraćaj grada i pokrajine Beč, ali i vodeće ličnosti institucija i preduzeća iz Austrije i Beča. Sa domaće strane, simpozijumu će prisustvovati predstavnici Grada Beograda, resornog Ministarstva, privrednih komora, ali i profesori univerziteta, kao i preduzeća i institucija koje se bave saobraćajem i saobraćajnom infrastrukturom.

Teme skupa će biti EU program i finansiranje infrastrukture, Dunav kao saobraćajni put, Koridori, Strategijski saobraćajni plan Srbije, Aerodrom i železnica.

UČEŠĆE SAMO UZ BLAGOVREMENU REGISTRACIJU. KOTIZACIJA SE NE PLAĆA. UČESNICI IMAJU OBEZBEĐEN RUČAK.
PRIJAVE SE PRIHVATAJU PO REDOSLEDU KOJIM STIGNU, PA VAS ZATO MOLIMO DA SE ŠTO PRE PRIJAVITE ZBOG OGRANIČENOG BROJA MESTA ZA REGISTROVANE UČESNIKE.

Kontakt osoba:
Mirjana Živanović, lokalni predstavnik "SEEMO"
Telefoni: 011 603 108, 063 242 619
e-mail: zivanovic@seemo.org