:: Naslovna strana > Vesti > Usvojen Plan i program rada i Finansijski plan Inženjerske komore Srbije za 2015. godinu

17.12.2014.
  U petak, 12. decembra 2014. godine, održana je Sedma redovna sednica Skupštine Inženjerske komore Srbije u prostorijama Komore u Beogradu. Sednici je prisustvovalo 76 od 120 članova Skupštine. Pored članova Skupštine sednici su prisustvovali članovi Upravnog i Nadzornog odbora Komore, zamenik predsednika Suda časti, tužilac i branilac Suda časti. Sednicom je predsedavao predsednik Skupštine Inženjerske komore Srbije, prof. dr Dragoslav Šumarac, dipl. građ. inž.

Na Sedmoj redovnoj sednici Skupštine Inženjerske komore Srbije donete su sledeće odluke:

- Odluka o konstatovanju prestanka mandata i imenovanju članova Upravnog odbora Inženjerske komore Srbije koje je imenovalo Ministarstvo građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture, i to: dr Slobodan Otović, dipl. građ. inž., mr Radojko Obradović, dipl. građ. inž. i Milorad Rakčević, dipl. maš. inž.

- Odluka o konstatovanju prestanka mandata i imenovanju člana Nadzornog odbora Inženjerske komore Srbije koje je imenovalo Ministarstvo građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture, i to: prof. dr Rajko Unčanin, dipl. inž. tehn.

- Donet je Plan i program rada Inženjerske komore Srbije za 2015. godinu.

- Donet je Finansijski plan Inženjerske komore Srbije za 2015. godinu.

- Usvojen je Izveštaj o radu Suda časti Inženjerske komore Srbije u 2014. godini.

- Donet je Petogodišnji program obuke kontinuiranog (permanentnog) profesionalnog usavršavanja članova Inženjerske komore Srbije za period od 2015.g. do 2020.g.

- Usvojen je Izveštaj o radu Radne grupe za sprovođenje zajedničkog evropskog programa usavršavanja u 2014. godini.

- Donet je program obuke kontinuiranog (permanentnog) profesionalnog usavršavanja članova Inženjerske komore Srbije za 2015. godinu, i to:

- Program obuke kontinuiranog (permanentnog) profesionalnog usavršavanja članova Inženjerske komore Srbije za 2015. godinu iz oblasti zajedničkog evropskog programa obuke.

- Program obuke kontinuiranog (permanentnog) profesionalnog usavršavanja članova Inženjerske komore Srbije za 2015. godinu iz oblasti nacionalnog programa obuke.

- Doneta je Odluka o pružanju podrške Advokatskoj komori Srbije u nastojanjima za zaštitu struke i prava advokata.

Galeriju slika možete pogledati ovde.

03. decembar 2020.