:: Naslovna strana > Vesti >Javni konkurs za Idejno urbanističko-arhitektonsko rješenje Univerzitetskog kompleksa fakulteta umjetnosti na Cetinju

17.11.2008.
  Predmet konkursa je idejno urbanističko-arhitektonsko rešenje Univerzitetskog kompleksa na Cetinju, koje zahvata područje nekadašnjeg industrijskog kompleksa "Stari obod". Konkurs se raspisuje radi dobijanja rešenja prostorne organizacije novog Univerzitetskog kompleksa fakulteta umetnosti, kao i arhitektonskih rešenja za objekte i sadržaje predviđene projektnim zadatkom za navedene namene.

Pravo učesća na konkursu imaju sva kvalifikovana pravna i fizička lica koja preuzmu konkursni materijal.

Konkursni materijali se mogu podići od 31. oktobra do 30. novembra 2008. god. svakog radnog dana od 09-13 h u prostorijama Organizatora Konkursa (Vojvode Batrića 1, Cetinje) ili preuzeti i na internet adresi: www.flu-cetinje.com/konkurs.

Obilazak zone "Stari Obod" za sve zainteresovane učesnike konkursa organizuje se utorkom u 11,00h u toku novembra, po predhodnoj najavi na email: konkursct@gmail.com. Rok za predaju konkursnih radova arhivi Organizatora Konkursa je 15. januar 2009. god. do 12,00 časova.

Učesnici Konkursa mogu da postave pitanja do 01. decembra 2009. godine.

Žiri će donijeti odluku o rezultatima konkursa do 1. februara 2009. god. Svi učesnici biće obavešteni o rezultatima konkursa.

Podatke o konkursu i konkursni materijal možete preuzeti sa sajta www.flu-cetinje.com/konkurs

29. novembar 2020.