:: Naslovna strana > Vesti > Konferencija "Fasade i krovovi u zgradarstvu, savremeni i tradicionalni materijali i sistemi u funkciji energetske efikasnosti, trajnosti i estetike"

16.10.2013.
  U organizaciji Društva za ispitivanje i istraživanje materijala i konstrukcija Srbije, Instituta za ispitivanje materijala IMS Beograd i Inženjerske komore Srbije održaće se konferencija na temu "Fasade i krovovi u zgradarstvu, savremeni i tradicionalni materijali i sistemi u funkciji energetske efikasnosti, trajnosti i estetike", u petak, 25. oktobra 2013.g. u prostorijama Inženjerske komore Srbije u Beogradu, ul. Bulevar vojvode Mišića 37/II, sa početkom u 10,00 časova. Cilj konferencije je da se projektantima i izvođačima radova prikažu savremeni i tradicionalni materijali i sistemi u funkciji energetske efikasnosti, trajnosti i estetike.
Članove Inženjerske komore Srbije ne plaćaju kotizaciju za prisustvovanje konferenciji (mole se članovi Komore da popune prijavu učešća za konferenciju koja se nalazi u nastavku teksta).

Za sve dodatne informacije u vezi konferencije možete se obratiti Slavici Živković, sekretaru Organizacionog odbora konferencije na tel. 011 32 42 589 ili na i-mejl adresu: dimk@ptt.rs

Detaljnije informacije o konferenciji (Program) možete pogledati ovde.
Prijavu učešća na konferenciji možete preuzeti ovde.

28. novembar 2020.