:: Naslovna strana > Vesti > Ulaznice za članove Komore za posetu 60. Međunarodnom sajmu tehnike i tehničkih dostignuća u Beogradu

16.05.2016.
  Inženjerska komora Srbije obezbedila je članovima ulaznice za posetu 60. Međunarodnom sajmu tehnike i tehničkih dostignuća, koji će se održati od 16. do 20. maja 2016. godine na Beogradskom sajmu, ul. Bulevar vojvode Mišića 14. Ulaznice se mogu preuzeti od ponedeljka, 16. maja do petka, 20. maja 2016. godine, u prostorijama Inženjerske komore Srbije u Beogradu, ul. Bulevar vojvode Mišića 37/II, od 08,00 do 16,30 časova. Prilikom preuzimanja ulaznice, molimo članove da prilože jednu od članskih karata Komore radi evidencije. Ulaznica važi za jednog člana Komore i za jedan ulazak na Sajam za vreme trajanja Sajma. Poseta 60. Međunarodnom sajmu tehnike i tehničkih dostignuća vrednovana je sa 5 bodova za članove Inženjerske komore Srbije.

Više informacija o 60. Međunarodnom sajmu tehnike i tehničkih dostignuća u Beogradu možete pogledati na Internet stranici Beogradskog sajma: http://sajam.co.rs/active/sr-latin/home/details/_params/sajam_id/73116.html