:: Naslovna strana > Vesti > Tradicionalna manifestacija Konferencija "Savremena građevinska praksa 2011"

16.05.2011.
Tradicionalna manifestacija Konferencija "Savremena građevinska praksa 2011"
  Društvo građevinskih inženjera Novog Sada, Novi Sad i Fakultet tehničkih nauka u Novom Sadu - Departman za građevinarstvo u suorganizaciji sa Inženjerskom komorom Srbije - Regionalnim odborom podsekcije diplomiranih građevinskih inženjera regionalnog centra Novi Sad, i ove godine organizuju tradicionalnu konferenciju "Savremena građevinska praksa 2011", koja će se održati u Novom Sadu, Andrevlje - "CePTOR" Centar za privredno - tehnološki razvoj Vojvodine" od 19 do 20. maja 2011. godine.

Na ovogodišnjoj konferenciji stručnoj javnosti biće predstavljeni eminentni stručnjaci iz zemlje i inostranstva koji će prezentovati svoje rezultate istraživanja, kao i značajne graditeljske zahvate, od kojih posebno izdvajamo izgradnju mosta preko Dunava kod Beške. Prilikom izbora teme za okrugli sto, organizatori su odabrali aktuelna dešavanja u zemlji i svetu, sa sledećom temom: "Kako se treba organizovati u slučaju zemljotresa i poplava", čiji su moderatori Prof. dr Predrag Gavrilović, Dušanka Sremački, dipl.građ.inž., i Katarina Vasiljević, dipl.inž.arh.

Svečano otvaranje je zakazano za četvrtak 19. maja 2011.godine sa početkom u 08.00 časova na Andrevlju "CePTOR" Centar za privredno - tehnološki razvoj Vojvodine"

VAŽNO OBAVEŠTENJE:
Za učesnike konferencije obezbeđen je kolektivni prevoz, autobusom "Bečej prevoz" a.d. Novi Bečej

08:00 Polazak sa železničke stanice (stajalište ispred lokomotive)
08:15 Usputno stajalište - Autobuska stanica ispred mosta Slobode (kod Limanskog parka)
14:00 Povratak u Novi Sad ili nakon završetka okruglog stola, u dogovoru sa učesnicima. (Informacija o povratku može se dobiti na Info pultu konferencije).

Kao i ranijih godina, u toku trajanja manifestacije, izložbe i prezentacije upotpuniće prateći program. I informaciju sa programom konferencije možete preuzeti ovde

Pozivaju se svi zainteresovani članovi da posete konferenciju i učestvuju u realizaciji pratećeg programa.

01. decembar 2020.