Matične sekcije >

Upravni odbor >>
Nadzorni odbor >>

Mirovanje članstva
Inženjerska komora Srbije - Matična sekcija urbanista je sponzor elektronske publikacije o urbanom dizajnu koju možete pogledati na sajtu www.urbandesign.rs
YouTube kanal Komore

:: Naslovna strana > Vesti >Obaveštenje o radnom vremenu regionalnih kancelarija Komore tokom jula i avgusta

15.07.2015.
  Obaveštavamo članove Komore sa teritorije regionalnih centara Inženjerske komore Srbije, da u toku jula i avgusta zbog korišćenja godišnjih odmora tehničkih sekretara, regionalne kancelarije neće raditi sledećim danima:

• Regionalna kancelarija u Nišu neće raditi u terminu od  11. do 29. jula 2016.god.
  • Regionalna kancelarija u Kragujevcu neće raditi u terminu od 18. do 29. jula 2016.god.
  • Regionalna kancelarija u Čačku neće raditi u terminu od 11. do 29. jula 2016.god.
  • Regionalna kancelarija u Subotici neće raditi u terminu od 25. jula do 05. avgusta 2016.god.
  • Regionalna kancelarija u Novom Pazaru neće raditi u terminu od 25. jula do 19. avgusta 2016.god.
  • Regionalna kancelarija u Valjevu neće raditi u terminu od 01. do 19. avgusta 2016.god.
  • Regionalna kancelarija u Novom Sadu neće raditi u terminu od 01. do 19. avgusta 2016.god.

Članovi Komore sa navedenih regionalnih centara, potvrde i sve neophodne informacije mogu dobiti na sledećim brojevima telefona: 036/320-530, 017/405-215,  011/655-7416

24. oktobar 2019.