:: Naslovna strana > Vesti > Poziv zainteresovanim arhitektama da dostave glavne projekte tipa "Srpske kuće"

15.04.2014.
Poziv zainteresovanim arhitektama da dostave glavne projekte tipa "Srpske kuće"

Projektni biro "Kuća" iz Smederevske Palanke je u fazi izrade publikacije kapitalnog značaja pod imenom "SRPSKA KUĆA u delima srpskih arhitekata". S tim u vezi pozivaju se svi zainteresovani arhitekti da ukoliko žele dostave glavne projekte ili izgrađene objekte tipa "Srpske kuće". Svi zainteresovani članovi mogu da se jave projektnom birou "KUĆA" na adresu Smederevska Palanka, ul. Šulejićeva br.1., na tel. 026/322-066 i 063/308-652 ili putem elektronske pošte na adrese avram@birokuca.com i birokuca@gmail.com . Kontakt osoba Avram Kostić, dipl.inž.arh.

Knjiga bi predstavljala katalog 100 projekata sa slikom i podacima o autoru za svaki objekat ponaosob.

Knjiga bi bila formata A4 u čvrstom povezu i tvrdim koricama na kvalitetnom papiru i sva u boji. Pre kataloškog prikaza projekata na dve strane za svaki objekat, dat bi bio predgovor autora publikacije, kao i tekst zahvalnosti učesnicima u realizaciji a posebno Ministarstvu građevinarstva i Inženjerskoj komori Srbije.

Kataloški prikaz projekata odnosno objekata bi na jednoj strani imao potrebne osnove kao i podatke o autoru a na drugoj strani 3D prikaz objekta.

25. novembar 2020.