:: Naslovna strana > Vesti >Projekti saobraćajne signalizacije - potreba i zakonska obaveza

14.11.2007.
Projekti saobraćajne signalizacije - potreba i zakonska obaveza
  U organizaciji regionalnih odbora podsekcije diplomiranih inženjera ostalih tehničkih struka sa Regiona Valjevo, održaće se tribina "Projekti saobraćajne signalizacije - potreba i zakonska obaveza" u četvrtak, 22.novembra 2007 godine, u maloj sali Opštine Valjevo, ul. Karadjordjeva br. 64, sa početkom u 13 časova.

• 12,45 - 13,00 - Evidentiranje učesnika
  • 13,00 - 13,10 - Pozdravna reč predsednika Organizacionog odbora
  • 13,10 - 13,40 - "Zakonska regulativa i dosadašnja praksa u saobraćajnomprojektovanju puteva i ulica", Dragan Pucarević dipl.inž.saob.
  • 13,40 - 14,00 - "Problematika u obeležavanju radova na putu sa aspekta bezbednosti saobraćaja", Predrag Milanović dipl.inž.saob. Policijska uprava Valjevo
  • 14,00 - 14,15 - Koktel pauza
  • 14,15 - 14,45 - "Iskustva i način rešavanja problematike na području Grada Beograda sa okolnim opštinama", Predstavnici Sekretarijata za saobraćaj grada i susednih opština
  • 14,45 - 15,00 - "Dosadašnja praksa rešavanja zahteva za privremeno regulisanje saobraćaja, obim posla i poteškoće", Svetislav Petrović, dipl.inž.saob. - Opštinska uprava Valjevo
  • 15,00 - 15,30 - Diskusije i predlozi
Cilj tribine je uvodjenje prakse obeležavanja radova na putu u zakonske okvire sa ciljem efikasnijeg i bezbednijeg odvijanja saobraćaja.

Pozivamo sve zainteresovane članove da najkasnije do srede 21.novembra 2007g. do 14,00 časova potvrde svoje učešće na telefon: 014/290-415 ili na e-mail: ingkomva@ingkomora.org.yu, kontakt osoba: Jasmina Djurdjević.

Za članove Komore prisustvo je besplatno.

26. novembar 2020.