Licenciranje >

Upravni odbor >>
Nadzorni odbor >>

Mirovanje članstva
Inženjerska komora Srbije - Matična sekcija urbanista je sponzor elektronske publikacije o urbanom dizajnu koju možete pogledati na sajtu www.urbandesign.rs
YouTube kanal Komore

:: Naslovna strana > Vesti > Primena Pravilnika o opremi i zaštitnim sistemima namenjenim za upotrebu...

Prezentacije,predavanja,kursevi,seminari,okrugli stolovi
OSTALO
Naziv Primena Pravilnika o opremi i zaštitnim sistemima namenjenim za upotrebu u potencijalno eksplozivnim atmosferama i standarda iz ove oblasti
Organizator Institut za standardizaciju Srbije
Oblast Eksplozivno ugroženi prostori, električna oprema i zaštitni sistemi namenjeni za upotrebu u potencijalno eksplozivnim atmosferama
Ciljne grupe / šifre licenci Diplomirani inženjeri elektrotehnike - odgovorni projektanti: 350, 352;
Diplomirani inženjeri elektrotehnike - odgovorni izvođači radova: 450;
Diplomirani inženjeri mašinstva - odgovorni projektanti: 333, 336;
Diplomirani inženjeri mašinstva - odgovorni izvođači radova: 430;
Diplomirani inženjeri tehnologije - odgovorni projektanti: 371;
Diplomirani inženjeri tehnologije - odgovorni izvođači radova: 475.
Predavači Aleksandar Dragićević, Sektor za infrastrukturu kvaliteta i bezbednost proizvoda na tržištu Ministarstva privrede
Mr Vladimir Kapor, dipl. inž. el., Tak Hazardous Areas d.o.o., član Komisije za standarde i srodne dokumente KS N031
Aleksandra Vukićević, dipl. inž. el., ISS, sekretar Komisije za standarde i srodne dokumente KS N031
Termin i mesto održavanja 18. mart 2016. godine u 10,00h
Institut za standardizaciju Srbije
Stevana Brakusa br. 2, Beograd
Cilj predavanja/skupa i očekivani rezultati Cilj seminara je da učesnici dobiju detaljne informacije i uputstva u vezi sa primenom Pravilnika i srpskim standardima koji predstavljaju podršku ovom Pravilniku. Posebno je značajno da su predavači stručnjaci iz Ministarstva privrede i Instituta za standardizaciju Srbije koji su bili neposredno uključeni u izradu Pravilnika i standarda iz ove oblasti.
Vrednovanje Predavanje je vrednovano sa 5 bodova za prijavljene učesnike, odnosno 10 bodova za predavač? koji ?? član Komore i uvršćeno je u Program obuke kontinuiranog (permanentnog) profesionalnog usavršavanja članova Inženjerske komore Srbije iz oblasti Nacionalnog programa za 2016. godinu.
Kotizacija Organizatora i Inženjerske komore Srbije Kotizacija Instituta za standardizaciju Srbije:
Visina kotizacije za prisustvo na seminaru iznosi 10.350,00 dinara.
Za članove Instituta naknada se umanjuje 25%. Za članove komisija Instituta naknada se umanjuje 15%. Za organizacije koje prijave više od dva polaznika, za sve učesnike odobrava se popust od 10% visine naknade po učesniku.
Uplata kotizacije vrši se nakon prijavljivanja i dostave predračuna od ISS.
Prijava se vrši preko veb-sajta ISS putem linka: http://www.iss.rs/rs/pages/page_217.html
Za detaljnije informacije kontaktirajte Institut za standardizaciju Srbije na tel. 011 3409 340 i 011 3409 388 ili E-poštu: iss-edukacija@iss.rs.

Kotizacija Inženjerske komore Srbije: Visina kotizacije za prisustvo na seminaru iznosi 200,00 dinara po osobi, sa uračunatim PDV-om. Kotizacija se uplaćuje na tekući račun Inženjerske komore Srbije, broj 160-40916-33. Poziv na broj: šifra seminara i broj licence; model se ne unosi, ostaje prazan. Dokaz o uplati dostavlja se na dan organizacije seminara.
Zainteresovani članovi Komore za prisustvovanje navedenom seminaru plaćaju obe kotizacije.

24. avgust 2019.

Ponude zaposlenja